Конференція: як створити успішний онлайн-курс

Візьміть участь у конференції щоб розібратися у всіх нюансах формату масового онлайн-курсу

Конференція: як створити успішний онлайн-курс

11-12 лютого 2016 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться конференція «Як створити успішний онлайн-курс», яку організовує платформа масових онлайн-курсів «Prometheus».

Захід буде присвячено практичним питанням створення масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Участь в конференції допоможе розібратися у всіх нюансах формату масового відкритого онлайн-курсу, зрозуміти чи потрібно вам і вашій організації створювати власний МВОК та надасть інструкції щодо створення якісного онлайн-курсу.

З доповідями та майстер-класами виступлять співзасновники платформи «Prometheus», а також викладачі онлайн-курсів, що вже зібрали десятки тисяч слухачів!

Конференція буде проходити протягом двох днів:

  • 11 лютого з 11.00: виступи запрошених спікерів, майстер-класи, серії запитань та відповідей і активне спілкування доповідачів з гостями конференції.
  • 12 лютого з 11.00: обговорення перспектив використання масових відкритих онлайн-курсів в Україні у форматі круглого столу.

Конференція буде цікава викладачам університетів, вчителям та фахівцям, що бажають створити масовий відкритий онлайн-курс самостійно або в рамках їх організації чи компанії.

Крім того, до участі у конференції запрошуються менеджери громадських організацій, урядових установ та компаній, що потребують ефективного інструменту для швидкого поширення знань та навичок і хочуть зрозуміти чи підходять масові онлайн-курси для реалізації цього завдання.

Участь в конференції безкоштовна за умови обов’язкової онлайн-реєстрації. Кількість учасників обмежена.

БІЛЬШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Освіта.ua
02.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів