Osvita.ua Вища освіта Документи про післядипломну освіту - роз'яснення
Документи про післядипломну освіту - роз'яснення

МОН надано роз’яснення для навчальних закладів, які надають послуги у сфері післядипломної освіти

Документи про післядипломну освіту - роз'яснення

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення для навчальних закладів, які надають освітні послуги у сфері післядипломної освіти, стосовно зразка диплома спеціаліста про перепідготовку та документа про підвищення кваліфікації.

У МОН інформують, що відповідно до постанови КМУ № 656, урядова постанова № 1260 "Про документи про освіту та вчені звання", якою було затверджено перелік і зразки документів про освіту та вчені звання, зокрема зразки диплома спеціаліста про перепідготовку та свідоцтва про підвищення кваліфікації, 1 січня 2016 року втратила чинність.

З метою врегулювання питання щодо виготовлення, видачі та обліку документів про підвищення кваліфікації наказом МОН від 19.01.2016 № 34 затверджено примірний перелік інформації, яка повинна міститися у документі про підвищення кваліфікації.

"Зазначений наказ є обов’язковим до виконання вищими навчальними закладами, що знаходяться в управлінні Міністерства освіти і науки України. Засновникам комунальних та приватних вищих навчальних закладів, а також органам державної влади, у підпорядкуванні яких знаходяться вищі навчальні заклади, Міністерство рекомендує врегулювати порушене питання відповідними актами", - йдеться у роз’ясненні МОН.

Також у відомстві звертають увагу, що відповідно до прикінцевих положень закону "Про вищу освіту" освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, що провадиться вищими навчальними закладами і започаткована до набрання чинності цим законом, продовжується у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою.

"Відмінностей між освітньо-професійними програмами підготовки та перепідготовки спеціаліста Законом України "Про вищу освіту" не передбачено, тому особам, що навчалися за програмами перепідготовки спеціаліста, видається диплом спеціаліста встановленого зразка в межах сукупного ліцензованого обсягу підготовки та перепідготовки спеціаліста за відповідною спеціальністю та формою навчання", - повідомили у Міносвіти.

Освіта.ua
25.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!