Документи про післядипломну освіту - роз'яснення

МОН надано роз’яснення для навчальних закладів, які надають послуги у сфері післядипломної освіти

Документи про післядипломну освіту - роз'яснення

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення для навчальних закладів, які надають освітні послуги у сфері післядипломної освіти, стосовно зразка диплома спеціаліста про перепідготовку та документа про підвищення кваліфікації.

У МОН інформують, що відповідно до постанови КМУ № 656, урядова постанова № 1260 "Про документи про освіту та вчені звання", якою було затверджено перелік і зразки документів про освіту та вчені звання, зокрема зразки диплома спеціаліста про перепідготовку та свідоцтва про підвищення кваліфікації, 1 січня 2016 року втратила чинність.

З метою врегулювання питання щодо виготовлення, видачі та обліку документів про підвищення кваліфікації наказом МОН від 19.01.2016 № 34 затверджено примірний перелік інформації, яка повинна міститися у документі про підвищення кваліфікації.

"Зазначений наказ є обов’язковим до виконання вищими навчальними закладами, що знаходяться в управлінні Міністерства освіти і науки України. Засновникам комунальних та приватних вищих навчальних закладів, а також органам державної влади, у підпорядкуванні яких знаходяться вищі навчальні заклади, Міністерство рекомендує врегулювати порушене питання відповідними актами", - йдеться у роз’ясненні МОН.

Також у відомстві звертають увагу, що відповідно до прикінцевих положень закону "Про вищу освіту" освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, що провадиться вищими навчальними закладами і започаткована до набрання чинності цим законом, продовжується у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою.

"Відмінностей між освітньо-професійними програмами підготовки та перепідготовки спеціаліста Законом України "Про вищу освіту" не передбачено, тому особам, що навчалися за програмами перепідготовки спеціаліста, видається диплом спеціаліста встановленого зразка в межах сукупного ліцензованого обсягу підготовки та перепідготовки спеціаліста за відповідною спеціальністю та формою навчання", - повідомили у Міносвіти.

Освіта.ua
25.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів