МОН: виші можуть самі визначатись щодо карантину

Керівники університетів мають самостійно приймати рішення про тимчасове припинення навчального процесу

МОН: виші можуть самі визначатись щодо карантину

Вищі навчальні заклади мають право самостійно визначати форми організації освітнього процесу. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу у вищих навчальних закладах у разі зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Зокрема, у Міносвіти повідомляють, що оскільки діяльність вищих навчальних закладів провадиться на принципах автономії та самоврядування, керівники університетів мають самостійно приймати рішення щодо тимчасового припинення, обмеження чи відновлення навчання під час збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

Також у відомстві зазначають, що у разі прийняття рішення щодо тимчасового припинення чи обмеження освітнього процесу, його може бути організовано в інших формах, зокрема, з використанням технологій дистанційного навчання.

Разом з тим, у міністерстві просять приділити особливу увагу неповнолітнім здобувачам освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з метою виконання вимог до проведення навчально-виховного процесу.

Освіта.ua
15.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мати учня
Чому на Харківщині, де вже тільки офіційно 5 смертей від грипу, карантин лише в Ізюмі? Чого чекає влада Харкова? Чому не можна, як у Києві, попередити розповсюдження зарази?
Виктория Владимирова
Для мати учня: Тому що Гепі на нас начхати
Коментувати