Osvita.ua Вища освіта МОН оголошено конкурс до Науково-методичної ради
МОН оголошено конкурс до Науково-методичної ради

Міністерством освіти і науки оголошено конкурсний відбір членів Науково-методичної ради відомства

МОН оголошено конкурс до Науково-методичної ради

Міністерством освіти і науки оголошено конкурсний відбір членів Науково-методичної ради МОН. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

Основними завданнями НМР є науково-методичний аналіз та вироблення пропозицій щодо перспективних напрямів розвитку змісту освіти, залучення до розроблення та удосконалення стандартів і програм профільних експертів, прогнозування та підготовка пропозицій щодо удосконалення навчального, наукового, педагогічного, психологічного, методичного забезпечення освітнього процесу тощо.

Під час конкурсу здійснюватиметься набір фахівців до 5-ти освітніх секторів: дошкільної, загальної середньої, професійної, вищої та позашкільної освіти. Загалом, за результатами конкурсу має бути відібрано 58 фахівців.

За словами першого заступника міністра освіти Інни Совсун, при Науково-методичній раді за галузями будуть формуватись відповідні науково-методичні комісії. Інформацію про конкурсний відбір до НМК буде опубліковано згодом.

«Рада - буде розробляти загальні вимоги щодо стандартів, а комісії - безпосередньо стандарти для окремих спеціальностей», - зазначає заступник міністра.

Участь у конкурсному відборі можуть брати особи, які мають відповідний науковий ступінь у відповідній галузі знань або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років.

До складу Науково-методичної ради МОН не можуть входити керівники та заступники керівників вищих навчальних закладів або наукових установ.

Бажаючі взяти участь у конкурсному відборі до НМР мають надати до Міносвіти резюме, мотиваційний лист, завірені у встановленому порядку копії документів, що засвідчують наявність наукового ступеня або досвіду фахової роботи в галузі, а також рекомендацію державного органу, організації, вищого навчального закладу або наукової установи, що візьме на себе витрати з участі фахівця в роботі Науково-методичної ради. Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

Подання документів для участі у конкурсі триватиме з 15 до 29 січня.

Документи учасників конкурсного відбору приймаються поштою за адресою: 01135, M. Київ, просп. Перемоги, 10, кімн. 244. Інформація за телефоном: (044) 481-32-36.

Освіта.ua
14.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Florian Koch
І як це розуміти? Видимість процесу? Шахраї прикриють свої інтереси ще і з цього боку?! Якій інший зміст може бути закладений у фразі: "а також рекомендацію державного органу, організації, вищого навчального закладу або наукової установи, що візьме на себе витрати з участі фахівця в роботі Науково-методичної ради. " МОН хоче надати можливість певним ділкам офіційно ввести в структуру своїх людей "реформаторів"? Вам дійсно потрібен такий скандал? Ви дійсновважаєте, що суспільству не відомо, чим займається Інститут обдарованої дитини або Мала академія наук Станіслава Довгого (так-так, батько Олео Олесика Довгого, той що вибори купляв накировоградщині)? Або усі інші подібсика Довгого, той що вибори купляв накировоградщині)? Або усі інші подібні?!
вчитель
Як завжди зроблено все щоб простий вчитель не попав до установи яка виробляє рекомендації для вчителів, все вирішують люди дуууже далекі від роботи з дітьми, а шкода!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!