В ХДУ збирають гроші на вже куплені вікна?

Поліція отримала повідомлення, що у державному вузі незаконно збирають гроші на вікна

В ХДУ збирають гроші на вже куплені вікна?

На гарячу лінію 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що в Херсонському державному університеті на факультеті дошкільної та початкової освіти незаконно збирають зі студентів гроші на металопластикові вікна. Про це повідомляють Херсонские вести.

Про дзвінок в поліцію повідомив хтось із студентів університету.

Згідно з повідомленням, ніяких документів про збір коштів студентам не надають, також вказують, що до 15 грудня цього року потрібно зібрати 26 000 грн, тобто по 350 гривень з людини.

За словами джерела, гроші зі студентів вимагає деканат. У деканаті збирають старост груп, після чого вони повідомляють іншим студентам суму, а після збору коштів віддають зібрані гроші в деканат.

У виданні також повідомляють, що на сайті держказначейства зазначено, що металопластикові вікна для факультету дошкільної та початкової освіти були закуплені за 24 000 гривень. Відповідно, куплені вони були за бюджетні гроші, проте зі студентів продовжують збирати кошти.

Освіта.ua
08.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валентина
Хахаха! Кому-то поставили плохую оценку? Подобные вещи с вероятностью 50 на 50 могут быть местью или правдой. Так что будет видно.
123
Для валентина: А в нашей школе это обычная практика. Сначала каких -то родителей уговаривает директор окаать помощь школе: поставить двери или решетки на окнах. А потом классному руководителю дают укаание собрать деньги с класса.
Юлія
Нажаль, без батьків наші школи вже б розвалилися, бо немає ніякого фінансування. Але тут я бачу трохи іншу проблему. Вікна вже закуплені і стоять. Виходить, що на них збирають по другому колу.
Коментувати