У Харкові проведуть Всеукраїнський форум студентів

Студенти зберуться на форум, на якому обговорять проблеми та перспективи студентського самоврядування

У Харкові проведуть Всеукраїнський форум студентів

11-13 грудня 2015 року Українська асоціація студентського самоврядування разом з Харківською обласною студентською радою проведуть Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи».

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки звертається до керівників вищих навчальних закладів з проханням відрядити представників органів студентського самоврядування на вищезазначений форум.

Захід відбуватиметься на базі Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова.

На захід запрошуються не більше двох представників з одного органу студентського самоврядування або студентської організації.

Учасники забезпечуватимуться роздатковими матеріалами, кава-брейками, обідами, місцем у гуртожитку (для учасників з інших міст). Інші витрати, в тому числі на проїзд, відшкодовуються за рахунок відряджаючою сторони. Іменні запрошення, а також програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам до 9 грудня на електронні пошти, вказані в анкеті.

З організаційних питань можна звертатися до голови Харківської обласної студентської ради Ланецького Ярослава (тел. 097 865 11 55) та голови Харківського осередку Української асоціації студентського самоврядування Вершиніної Дарини (тел. 093 501 49 28).

Для участі у Форумі необхідно до 7 грудня включно заповнити реєстраційну анкету.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ОНЛАЙН

Освіта.ua
01.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів