Рада прийняла закон про наукову діяльність

Український парламент ухвалив новий закон "Про наукову та науково-технічну діяльність"

Рада прийняла закон про наукову діяльність

Верховна Рада України ухвалила закон «Про наукову та науково-технічну діяльність». За відповідне рішення проголосувало 235 народних депутатів.

За словами голови парламентського Комітету з питань науки і освіти Лілії Гриневич, новий закон закладає базу та надає механізми для реальних змін.

Вона також повідомила, що на базі урядового законопроекту за результатами обговорень і узгоджень всіх принципових позицій з альтернативних законопроектів, було використано найкращі пропозиції до законопроекту.

Новий закон «Про наукову та науково-технічну діяльність» створює правове поле для налагодження зв’язків між українською наукою та Європейським дослідницьким простором (ERA).

У законі чітко виписано структуру, функції та роль Національної ради України з питань розвитку науки і технологій у забезпеченні ефективної взаємодії представників наукової громадськості, органів виконавчої влади та реального сектору економіки у формуванні та реалізації єдиної державної політики у сфері наукової і науково-технічної діяльності.

Також закладено прозорий, базовий інструмент для розподілу грантового фінансування. Передбачено ротацію керівництва державних наукових установ з встановленим максимумом перебування на посаді.

Освіта.ua
26.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Було б дуже цікаво прочитати конкретні факти про купівлю докторської дисертації з психології, може самому придасться?
студенти УжНУ студентам МДУ
Шановні студенти Мукачівського державного університету! Серед найвищих досягнень вашого вузу МДУ, як повідомила єдиний на Закарпатті доктор психології куплених наук, ректор Щербан Тетяна, це те, що усі кандидати і доктори куплених наук МДУ, в найближчі дні припинять відбивати затрачені фінансові кошти і далі піде плановий процес збагачення кандидатів і докторів куплених наук аж до закриття вашого вишу МДУ.