Які фахівці будуть потрібні після подолання кризи?
PR

CEASC відкриває нову програму з управління європейськими проектами у фінансовій перспективі ЄС

Які фахівці будуть потрібні після подолання кризи?

Основною проблемою української освіти є працевлаштування випускників. Раніше вона полягала лише у невідповідності вимог роботодавців і знань, які студенти отримують у вишах. Зараз ситуація значно ускладнилася внаслідок економічної кризи, спричиненої поточними подіями. В такі моменти дуже важливо чітко визначити післякризову перспективу і розпочати підготовку до діяльності у нових умовах.

Очевидно, що європейський вектор України буде реалізований у повній мірі. Альтернативи цьому вже не існує. А, значить, Україна потребуватиме тисяч фахівців, які здатні працювати, як мінімум, у європейському професійному і діловому просторах.

Фундація CEASC впродовж багатьох років успішно займається питаннями євроінтеграції представників українського бізнесу, освіти, третього сектору через реалізацію освітніх проектів. Фахівцями фундації вибудована логічна «дорожня карта» виведення українських компаній, колективів та фахівців на рівень ефективної діяльності у реаліях Європейського союзу. Освітні проекти здійснюються як у форматі тренінгів і короткотермінових міжнародних стажувань, так і у форматі здобуття другої вищої освіти по найбільш актуальних напрямках.

Вже зараз в рамках діяльності фундації другу вищу освіту здобувають майбутні менеджери європейських проектів та фахівці з організації систем менеджменту якості. Одночасно формується пакет проектів освітнього спрямування по інших перспективних напрямках, який буде презентований на початку 2016 року.

Оскільки пропозиції фундації CEASC присвячені переважно дорослим, при формуванні освітніх програм максимально враховані потреби слухачів і роботодавців. Навчання побудоване таким чином, щоб слухач міг вільно суміщати основну роботу (або відвідування лекцій у виші) і процедуру здобуття кваліфікації європейського рівня. В основі роботи фундації лежить філософія «навчання під діяльність», отже усі програми містять максимальний практичний компонент. Наприклад, дипломною роботою фахівця з написання європейських проектів є написана та подана до однієї з європейських програм проектна заявка, що має високі шанси на отримання дофінансування. Навчання відбувається у максимально стислі терміни і триває не більше дев’яти місяців.

До викладання запрошуються ведучі міжнародні експерти – практики. Фахівці, які, з одного боку, оснащують слухачів максимально актуальними знаннями. А з іншого – готові поділитися досвідом про «підводні камені» процесів на практиці, інформацією, якої немає у жодному підручнику. І, зрештою, ці викладачі можуть стати для українських спеціалістів менторами у подальшій професійній діяльності. Усі групи обов’язково мають навчальні сесії на території ЄС.

Таким чином, випускник отримує можливість працевлаштування в українських компаніях, які прагнуть здійснити вихід на європейські ринки. Їх кількість з часом лише зростатиме, оскільки ринок об’єднаної Європи – найбільший у світі і лише вихід на нього може допомогти подолати кризові явища.

Разом із тим, отримані кваліфікації і наявність європейського диплома значно підвищують шанси на працевлаштування у самій Європі. Причому на позицію кваліфікованого фахівця, із гідною оплатою праці, і перспективами кар'єрного росту. Про це варто подумати не лише випускникам вишів і студентам старших курсів, але й викладачам, які мають блискучу теоретичну підготовку і можуть досить легко здобути статус затребуваного на ринку праці фахівця.

Фундація CEASC оголошує набір наступних груп за програмою «Управління європейськими проектами у фінансовій перспективі ЄС 2014 - 2020».

Програма навчання орієнтована на осіб, що планують звертатися за дофінансуванням з Європейських Структурних Фондів, які адмініструються безпосередньо з Брюсселю чи Українським Урядом – у першу чергу, представників бізнес середовища та сфери вищої освіти, а також ринку консалтингу - як головних адресатів підтримки ЄС у фінансовій перспективі 2014-2020. Участь у програмі можуть взяти також представники органів самоврядування – як особи, що відповідальні за функціонування європейської підтримки на центральному та регіональному рівнях.

Характеристика випускника:

  • Під час навчання випускники отримають знання стосовно можливостей дофінансування різного типу проектів: інвестиційних, навчальних, інформаційних тощо;
  • Здобудуть навики написання та подачі проектних заявок на дофінансування, бізнес-планів, техніко-економічних обґрунтувань, бюджетів та гармонограм;
  • Навчаться реалізовувати та управляти  проектами з фінансової та організаційної точки зору;
  • Випускники зможуть працювати в командах, що реалізують проекти, в першу чергу як керівники проектів, консультанти з написання та управління проектами.

Вартість навчання 5000 грн + еквівалент 1300 євро

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН

Освіта.ua
25.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
А за які шиші оплачувати таке вартісне навчання, ви не задумувалися? Які ви добрі, за мої гроші будете мене вчити, я сам навчуся того, що мені потрібно у житті. Дармоїди!
іііііііііі
Трунарі й робітники прикордонних служб. Перші будуть ховати тих, хто не зміг витримати "покращення" (7 мільйонів вже угробили за 23 роки, на черзі ще мільйонів 5-ть). А другі виписувати візи тим, хто з останніх сил таки зміг виїхати за кордон у процвітаючу, порівняно з Україною, Молдову.