Петиція про розмір стипендій набрала 25 тисяч підписів

Автор петиції пропонує підняти розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для студентів

Петиція про розмір стипендій набрала 25 тисяч підписів

Петиція щодо розміру мінімальної академічної та соціальної стипендій, зареєстрована на Офіційному інтернет-представництві президента України, отримала 25 тисяч підписів.

Автор петиції пропонує з 01 січня 2016 року підняти розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти до розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць. Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів ступеня молодшого бакалавра пропонується підняти до двох третин розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць, як зазначено в п.6 ст. 62 Закону України "Про вищу освіту".

Необхідні, для розгляду петиції президентом, 25 тисяч підписів були зібрані менш ніж за місяць.

Як відомо, електронна петиція, що адресована президенту, має бути розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян. У разі збору необхідної кількості підписів на сайті Офіційного інтернет-представництва має бути оголошено про підтримку або не підтримку петиції.

У разі визнання доцільними, викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані президентом шляхом прийняття відповідного рішення.

Освіта.ua
23.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Для Gino
какого рожна я, учитель,понимая,что петиция имеет силу лишь в цивилизованном государстве,поскольку после её игнорирования руководством последуют мощнейшие социальные взрывы и плохо будет не тем,кто подписал,а тем,кто решил порулить, буду тратить собственные силы на то.что кто-то решил ОПРОБОВАТЬ в наших условиях?Петиции способны РАБОТАТЬ лишь тогда,когда они РЕАЛЬНАЯ СИЛА.У нас-это лишь болтовня.
Gino
Уважаемые учителя и преподаватели, а почему вы не поддерживаете Петицию что бы прировнять Ваши зарплаты с зарплатами в промышленности? Вам что и так хватает? Или Вам пох?
Анонимка
Для Gino: Чувствую с такими темпами скоро стипендия у студентов будет выше чем зарплата преподавателя(((
Коментувати