Скасовано обов'язковий продаж валюти для грантів

Вимога про обов’язковий продаж валюти не розповсюджуватиметься на грантові надходження

Скасовано обов'язковий продаж валюти для грантів

Національний банк України затвердив постанову, що спрямована на збільшення надходжень іноземної валюти до країни в цілому і банківської системи зокрема. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

«Постанова Правління НБУ усуває бар'єри і суттєво поліпшує умови для участі українських університетів, наукових інститутів і колективів, малих і середніх підприємств у проектах програми «Horizon 2020», в тому числі, в якості провідних партнерів в дослідницьких консорціумах. Ми раді, що Національний Банк підтримав таку ініціативу МОН», — прокоментував рішення НБУ заступник міністра освіти Олег Дерев’янко.

Регулятор покращує умови для співробітництва України з іноземними державами-партнерами та міжнародними організаціями, уточнюючи вимогу щодо обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті на міжбанківському ринку.

Відтепер ця вимога не розповсюджується на проекти, що здійснюються на підставі угод про участь України в міжнародних програмах Європейського союзу. Також вона більше не стосується грантів, що юридичні особи-резиденти отримують від міжнародних фінансових організацій.

Освіта.ua
23.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів