Prometheus відкриває цикли онлайн-курсів

На платформі відкрито цикли безкоштовних онлайн-курсів з "Підприємництва" та "Громадянської освіти"

Prometheus відкриває цикли онлайн-курсів

На українській платформі онлайн-курсів Prometheus відкрито реєстрацію на цикли безкоштовних масових курсів з «Підприємництва» та «Громадянської освіти». На всіх бажаючих чекають 10 нових онлайн-курсів від провідних викладачів України і світу: від бізнес-англійської до урбаністики. Про це повідомляться на сторінці проекту Prometheus у Facebook.

Навчальний цикл «Підприємництво», що складається з 8 онлайн-курсів, дозволить безкоштовно отримати достатній обсяг знань для відкриття власного малого бізнесу чи технологічного стартапу.

Слухачі зможуть дізнатися про всі аспекти ведення бізнесу в Україні: від практики підприємництва, менеджменту і маркетингу, до юридичних нюансів реєстрації підприємства і сплати податків. Окремої згадки заслуговує відтепер доступний українською мовою легендарний курс «Як створити стартап», що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті найвідомішими в світі засновниками стартапів та інвесторами.

Цикл «Громадянська освіта», що складається з 6 онлайн-курсів, створено для всіх, хто прагне дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу та успішну Україну. Серед курсів циклу: «Економіка для всіх», де окрему лекцію прочитав Богдан Гаврилишин, «Боротьба з корупцією», серед лекторів якого – Сергій Лещенко, та курси присвячені урбаністиці, гендерній рівності та державній політиці.

Реєстрація на онлайн-курси

Освіта.ua
21.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів