Науковий журнал публікує антиукраїнські статті?

Журнал "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" опублікував статтю, що містить антиукраїнську риторику

Науковий журнал публікує антиукраїнські статті?

Український науковий академічний журнал "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" опублікував статтю "Луганськ: спекотне літо 2014 року", що містить замітку кандидата юридичних наук О. Лопати, в який він стверджує, що населення Донбасу масово і з особливою жорстокістю знищується ЗС і Нацгвардією України.

Про це у своєму Facebook пише журналіст тижневика "Дзеркало тижня" Оксана Онищенко.

"Це просто немає слів. Щойно мені надіслали дуже цікаві публікації із наукового академічного журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг". Свіжий, щойно прийшов до підписників-соціологів з усієї країни. Це №3 за 2015 рік. У ньому є дуже цікава стаття - про круглий стіл у Луганську, що відбувся 9 січня 2015 року (тобто у окупованому Луганську, у ЛНР). У матеріалах круглого столу- замітка кандидата юридичних наук О. Лопати. Читаю і не вірю своїм очам. Не можна уявити, що це друкує академічний науковий журнал", - пише журналіст.

За словами Оксани Онищенко, Революцію гідності пан Лопата називає державним переворотом і пояснює, що: "під неї були випущені величезні гроші, а не тільки пряники Нуланд". "Основними її учасниками були маргінали з усієї країни, яким, власне, втрачати було нічого… Маргінали дуже хотіли забрати майно не лише у "донецьких", а й у "своїх" - "київських", "львівських", "рівненських" тощо".

Також Оксана Онищенко приводить інші уривки зі статті, що опублікована в українському Науковому академічному журналі "Соціологія: теорія, методи, маркетинг".

Про військові дії на Сході: "Було прийнято рішення про термінове спрямування всього майданівського «пального» матеріалу на Схід України, зліпивши через засоби масової інформації образ донбаського «ворога-ватника». Тактично це було правильне рішення, у стратегічному плані – провальне і злочинне. Злочинне, тому що за діючою Конституцією України не можна використовувати збройні сили проти власного народу. І, найголовніше, дії нового керівництва країни в цьому разі можуть підпасти під положення Конвенції 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього".

Іще: "Сьогодні населення Донбасу систематично, у масовому порядку і з особливою жорстокістю знищується ЗС і Нацгвардією України, в тому числі і шляхом застосування заборонених міжнародним правом засобів і методів ведення війни". "Що стосується часового ресурсу, то для Києва його практично не залишилося, час працює проти нього....Про "моральне" ведення війни також годі говорити — 80% загиблих у "ДНР" і "ЛНР" є мирними громадянами".

Оксана Онищенко також зазначає, що до редколегії видання включено українських науковців, які представляють провідні вищі навчальні заклади країни.

Освіта.ua
10.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
007
Да тут отголоском СТАЛИНИЗМА попахивает. Травля в действии. Где же плюрализм. А подписаться было слабо, чтобы страна знала своих "хероев"?
Vladimir Zvan
Конечно переворот. Революция - это когда вместо одного общественного строя другой общественный строй. А тут как строили капитализм так и строим.
Valeria Tymoshyk
Для Vladimir Zvan: историю в таком контексте уже не учат 25 лет. Поэтому не могут сделать различия между госпереворотом и революцией.
Коментувати
Палладиум
Мирные граждане погибали на Д-бассе, потому что сепаратисты прикрывались и прикрываются мирными жителями, это же обычная практика таких воюющих. А почему не пишут о том как "власти" ЛНР убивают местных казачков из многочисленных формирований? А в это время идеологи новороссии живут то в Киеве, то в Европе со своими отпрысками и никто их не трогает.
Геннадий
Для Палладиум: а ты откровенный дебил...
Коментувати
Бан
Конечно это неправда,а жаль.Ковровые бомбардировки самое то для этих коллаборационистов-лугандонов.Получается-то наоборот,именно Даунбасс убивает украинцев.
Геннадий
Для Бан: ты ник взял от слова е***утый?
Бан
Для Геннадий: А шо это ты такой воинственный?Гена чего не с Мотороллой в Новоотбросии га?Новороссии нужны такие экскрименты как ты.Будешь пушечным мясом для украинских карателей)
Коментувати
вчитель
Ну напечатал журнал истину о последних событиях Данбассе. Чего кипятком писять?
Valeria Tymoshyk
Для вчитель: так правда же глаа колет
Геннадий
Для Valeria Tymoshyk: да тут похоже не то, что колет. а вырывает с глазки мясом.
Коментувати