Набір на програму "Master of Social Administration"
PR

Унікальна міжнародна управлінська освіта в рамках спільного українсько-польського проекту

Набір на програму "Master of Social Administration"

Робота фахівця з пошуку та залучення європейських грантів наразі стає актуальною і затребуваною. Адже закордонні фонди почали активніше виділяли кошти на реалізацію соціальних, освітніх та громадських проектів в Україні.

Де шукати грантодавців? Які ідеї отримують фінансову підтримку ЄС найчастіше? Як правильно розробити і подати проект? Що потрібно для вдалого адміністрування проекту? Сьогодні відповіді на ці питання знає дуже обмежене коло професіоналів.

Отримати унікальні знання і навички пропонує міжнародна програма післядипломної освіти «Master of Social Administration» — спільний освітній проект Педагогічного університету ім. Я. Корчака (м. Варшава) та Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ).

Програма MSA розрахована на 1 рік і проходить в модульному режимі, що дозволяє поєднувати навчання і роботу. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери – експерти з успішним досвідом реалізації проектів. Програма передбачає проведення практичного модуля у Варшаві.

Випускники отримують диплом Педагогічного університету ім. Я. Корчака про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар’єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Студентами програми можуть стати особи з базовою або повною вищою освітою будь-якого напряму підготовки. Набір триває до 15 жовтня.

Отримати повну інформацію про програму "Master of Social Administration" можна на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Розвиток дитини
22.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів