Випускники педагогічних ВНЗ зможуть отримати допомогу

Допомогу отримають ті випускники, хто уклав договори про роботу на посадах педагогічних працівників

Випускники педагогічних ВНЗ зможуть отримати допомогу

Випускники вищих навчальних закладів, які у цьому навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю зможуть отримати грошову допомогу.

На допомогу зможуть розраховувати ті випускники, які уклали договори про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки.

Допомога надаватиметься лише випускникам денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у вищих навчальних закладах державної або комунальної форм власності.

Для отримання грошової допомоги випускники мають до 10 жовтня 2015 року подати заяву про надання допомоги, копії трудової книжки та копії договору про роботу на посаді педагогічного працівника. Вищі навчальні заклади мають поінформувати своїх випускників про необхідність подання ними документів.

Виплати здійснюватимуться вищими навчальними закладами до кінця поточного року.

Міністерство освіти і науки вже звернулося до керівників вишів, які здійснюють підготовку педагогічних працівників з проханням надати до 15 жовтня списки випускників, які у 2015 році закінчили навчання за напрямами педагогічного профілю та уклали трирічні договори про роботу.

Освіта.ua
06.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис Назім
Интересно, чиновники Министерства образования и науки, администрация проекта osvita.ua читают комментарии к новостям? Или они (чинуши) считают себя высшей кастой, а всех остальных быдлом?
Regina
И будет у нас ротация - каждые три года новый молодой специалист, поскольку прежний, прельстившись единоразовой помощью, поработав и убедившись, что пряники закончились, осталась лишь их альтернатива, сбежит, едва истечет срок действия контракта.
Vyachek
Для Regina: ну и отлично.
Коментувати
ага
на эту подачку они купят себе жильё или автомобиль. СУПЕР! Стоило ли позоритсья?
Мерлін
Скажіть будьласка, це стосується людей, які працюватимуть в селах чи у містах теж можна?
Денис Назім
Очередной бред. Цитата:"Допомога надаватиметься лише випускникам денної форми навчання...". Я учился заочоно,на бюджете, но мое заочное образование даст большУю фору многому очному. Что тогда со мной не так? Или я человек другого сорта?
Анна
Для Денис Назім: Извините, но заочное обучение и стационар - это земля и небо.
умницы!!!
Для Анна: заочники реально НА практике ЗНАЮТ, ЧТО им необходимо.
Денис Назім
Для Анна: не извиню. Заочное образование на физмате Драгоманова с 1997 по 2002 даст фору любому стационару. И, в итоге, стационар останется далеко позади. Физмат FOREVER!
Коментувати
Люся
А цікаво, а якщо людина навчалась на інд. навчанні, і це було на стаціонарі, і ще людина паралельно працювала, то в такому випадку як з виплатами??
Володимир
Просто супер!!!! Маразм нашого єврейсько-олігархічного уряду просто зашкалює!!! З учителів у більшості регіонів України позабирали 20% зарплати, в той час я будуть давати гроші "молодняку" який ще й не визначився з подальшою своєю долею. Зате "липову" довідку, звичайно, отримав.
Анна
Для Володимир: Забрало місцеве керівництво, а не Київ, це їхнє рішення.
умницы!!!
Для Анна:Вы совсем глупа или прикидываетесь? "Царь у нас хороший, это бояре плохие" Да сколько ж можно .
Коментувати