"New University" - стратегічні сесії для ректорів вишів

Прийом заявок від ректорів для участі у сесіях від провідних топ-менеджерів «New University»

"New University" - стратегічні сесії для ректорів вишів

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує ректорів закладів вищої освіти подати заявку для участі у серії стратегічних сесій з провідними топ-менеджерами - «New University». Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Реформування вищої освіти в Україні, отримання університетами академічної свободи та частково фінансової, сприяє формуванню висококонкурентного середовища на ринку освітніх послуг. За таких умов топ-менеджменту вищих навчальних закладів потрібні нові знання та навички, підходи до управління. Хто, як не представники бізнесу, можуть поділитися досвідом, як ефективно розвивати організацію в умовах жорсткої конкурентної боротьби.

Участь у серії стратегічних сесій дозволить ректорам вишів поглибити свої знання з таких тем:

  • Управління змінами:
  • Управління інноваціями;
  • Лідерство та стратегія;
  • Побудова бренду та репутації;
  • Маркетинг та зв’язки з громадськістю;
  • Управління персоналом.

Сесії проходитимуть раз на місяць з вересня 2015 року до лютого 2016 року по 3 години у Києві. Щоразу будуть запрошені два спікери. По завершенню усі учасники отримають сертифікати.

Радою проекту до участі у стратегічних сесіях «New University» буде відібрано 20 ректорів на основі поданих заявок. До Ради проекту входять представники Центру «Розвиток КСВ», Інституту вищої освіти НАПНУ, Британської ради в Україні та спікери.

Для участі у серії стратегічних сесій «New University» надішліть заповнену форму заявки до 31 липня 2015 року включно на електронну адресу oy@csr-ukraine.org.

Освіта.ua
28.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів