ПУЕТ запрошує абітурієнтів на навчання
PR

ПУЕТ є лідером не тільки денної, а й заочно-дистанційної форми навчання в Україні

ПУЕТ запрошує абітурієнтів на навчання

Вищий навчальний заклад Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ), який входить до десятки кращих економічних вищих навчальних закладів України, запрошує на денну та заочно-дистанційну форму навчання за напрямами підготовки: документознавство та інформаційна діяльність, правознавство, економічна кібернетика, міжнародна економіка, економіка підприємства, управління персоналом та економіка праці, маркетинг, фінанси і кредит, облік і аудит, товарознавство і торговельне підприємництво, менеджмент, інформатика, біотехнологія, харчові технології та інженерія, готельно-ресторанна справа, туризм.

У 2015 році в ПУЕТ уперше відкрито новий напрям підготовки "Філологія" - програма професійного спрямування "Переклад" і підготовку магістрів за спеціальністю "Місцеве самоврядування".

Університет має ІІІ – ІV рівень акредитації, входить до десятки кращих економічних вищих навчальних закладів України, має значущі досягнення. Серед них — гран-прі і звання "Лідер сучасної освіти України» на VI міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2015". ПУЕТ–  єдиний виш, який виборов нагороду від корпорації "Microsoft Україна" за багаторічне впровадження та використання технологій Microsoft.

Полтавський університет економіки і торгівлі має широку мережу міжнародних контактів та стійкий авторитет у вітчизняній і зарубіжній науково-економічній сфері. Цьому сприяє міжнародне співробітництво з багатьма зарубіжними країнами: нині укладено 87 угод про міжнародну співпрацю із 30 країнами світу (як результат, щорічно понад 300 студентів ПУЕТ беруть участь у зарубіжних стажуваннях у Туреччині, США, Чорногорії, Єгипті, Польщі, Швейцарії, Греції).

Успішно реалізуються програми подвійного диплома в Німеччині, Латвії, Польщі, на Кіпрі. Понад 200 випускників продовжують навчання та працюють за кордоном.

ПУЕТ – один із небагатьох вишів України, якому надано право експерименту щодо впровадження дистанційної форми навчання.

Для Інституту заочно-дистанційного навчання Вищого навчального закладу "Полтавський університет економіки і торгівлі" 2015 рік став надзвичайно важливим етапом у проведенні педагогічного експерименту із впровадження дистанційних технологій навчання.

За п’ять років педагогічного експерименту науково-педагогічний персонал університету розробив та впровадив у навчальний процес 475 дистанційних курсів для студентів денної та заочної форми навчання. Усі дистанційні курси, підготовлені провідними фахівцями кафедр, містять сучасні та змістовні навчально-методичні матеріали.

Додаткову інформацію щодо умов вступу та навчання ви можете отримати на офіційному сайті ПУЕТ та за телефонами: (05322) 7-91-60, (0532) 61-61-71, (066) 225-12-37, (067) 154-26-43.

Освіта.ua
16.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
LOAN OFFER
Ми пропонуємо кредит на людей, які потребують кредит, ця компанія є законним компанія, які пропонують кредит на людину, які потребують кредит від законного Авторитетні лихваря, ця компанія пропонує кредит за ціною ставка 2%, так що якщо вам потрібно кредит повернутися до нас з нашої заявки E-mail: Latishaloancompany@gmail.com Застосування позики Форма ім’я: Адреса: Розмір позики: Тривалість позики: Національність: Країна: стан: ЗІП код: Стать: вік: Сімейний стан: Телефон: Мобільний телефон: стосовно від Г-жа Latisha