Відкрито набір у Школу помічника народного депутата
PR

Перша у своєму роді навчальна програма з професійної підготовки помічників депутатів

Відкрито набір у Школу помічника народного депутата

Школа помічника народного депутата - це перша у своєму роді навчальна програма з професійної підготовки помічників депутатів. Лекції у школі читають президенти, народні депутати, помічники, політичні консультанти, кращі українські та зарубіжні практики. Також, школою налагоджено співпрацю з більшістю народних депутатів України.

Школа помічника народного депутата - це корисний досвід для тих, хто хоче стати політиком, прагне стати успішним у будь-який інший сфері.

Літній курс Школи помічника народного депутата відбудеться 25-28 липня 2015 р.

Унікальна пропозиція літнього курсу:

  • Лекції та семінари від президентів, міністрів, народних депутатів, помічників народних депутатів, юристів, журналістів, кращих практиків України.
  • Двотижневе стажування для ВСІХ учасників в політичній сфері (Верховна Рада України, Київська міська рада, міські та обласні ради України, агентства політичного консалтингу, компанії з політичного піару, політичні партії, громадські організації політичного спрямування, участь у виборчих кампаніях 2015 року).
  • Перспектива працевлаштування у Верховній Раді України і Київській міській раді, державних, громадських та приватних структурах політичного спрямування.
  • Особиста рекомендація від народного депутата, голови політичної партії, громадської організації та приватної компанії, де ви будете проходити стажування.
  • Отримання політичного досвіду на місцевих виборах 2015 року.
  • Можливість стати кандидатом на місцевих виборах від політичної сили, де ви будете проходити стажування.
  • Освітні матеріали по роботі помічника народного депутата.
  • Закрита вечірка з неформальним спілкуванням у кулуарах з лекторами курсу.
  • Отримання сертифікату, що підтверджує ваше навчання в Школі.

Спеціальна пропозиція для учасників курсу – освітня поїздка на Кіпр із стажуванням в Кіпрському парламенті у вересні 2015 року.

Спеціальна ціна літнього курсу: 2300 грн. Для слухачів з регіонів України пропонується бюджетне проживання (оплата окремо)

Більш детальна інформація на сайті: assistant-school.org.ua

Освіта.ua
14.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів