Osvita.ua Вища освіта У МОН назвали критерії отримання держзамовлення
У МОН назвали критерії отримання держзамовлення

Оприлюднено критерії, наявність яких врахують при визначенні виконавців держзамовлення

У МОН назвали критерії отримання держзамовлення

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили критерії, наявність яких буде враховуватися конкурсною комісією відомства при визначенні виконавців державного замовлення на підготовку фахівців. Про це йдеться у листі МОН щодо процедури проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2015 році.

У 2015 році при визначенні виконавців державного замовлення будуть враховуватися наявність ліцензії на право надання освітніх послуг, контингент студентів, частка штатних науково-педагогічних та педагогічних працівників з науковим ступенем та вченим званням.

Також при розподілі місць держзамовлення будуть враховані показники кількості студентів, які пройшли стажування в іноземних навчальних закладах і чисельність іноземних студентів.

Ще одним критерієм стане чисельність публікацій викладачів за показниками наукометричної бази даних Scopus (для ОКР магістра) та цитувань таких публікацій, а також місце вищого навчального закладу у ранжуванні за індексом Гірша.

Опрацювання комплекту документів від учасників конкурсного відбору здійснюватиметься членами конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення у 2015 році та працівниками департаменту вищої освіти МОН.

За результатами проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2015 році міністерством буде видано відповідний наказ, а з виконавцями державного замовлення укладено державний контракт із визначенням економічних і правових зобов'язань сторін.

Листом міністерства також визначений перелік документів, що має бути поданий вищими навчальними закладами до Міністерства освіти і науки, не пізніше 6 липня 2015 року.

Докладніше: Лист МОН № 1/9-311 від 02.07.15 Щодо процедури проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення у 2015 році

Освіта.ua
03.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Ну і де відомості про держзамовлення? Де не пізніше, як за три дні до початку вступної кампанії? Вступна кампанія розпочинається 10 липня, а сьогодні вже кінець дня 8 липня. Щось махлюють, щоб зменшити минулорічну квоту. Аферисти. Пишуть закони, щоб самим їх порушувати.
Анонім
Для Валентина: а у магістрів уже 3 дні як триває вступна кампанія... дипломів немає, додатків немає, держзамовлення немає...
Гоша
Для анонім: Повністю підтримую! Нічого не знаємо. Ау! Бюджетні місця, де Ви?!!
007
А что это за новость выставлять в приложении за конкретный предмет не последнюю оценку, а среднюю за все сессии? Кто-то владеет информацией?
Коментувати
Vlad Babak
Когда будут известно количество бюджетных мест?
The Truth
Для Vlad Babak:http://abit-poisk.org.ua/rate-review/
Валентина
На цьому сайті 2015 року нема!!!
Коментувати
Капаліка
Термін на підготовку теки - 1 робочий день! Втретє передаються пропозиції на вступ (половину першої теки згубили, другу проігнорували). Подаються паперові копії ліцензій і сертифікатів (навіщо тоді їх взагалі завантажували і верифікували у ЄДЕБО?). Треба також подати державні контракти (навіщо тоді вимагати довідки ЄДРПОУ, замість яких, по перше, діє новий реєстр ЄДРЮОФОП, а по друге, ці довідки також є у ЄДЕБО...). Що там залишається? Заявка на участь у конкурсі і довідка про виш на кількох аркушах? Далі - зміни до пропозицій вже не приймаються (що робити зі зміненими ліцензованими обсягами невідомо - масштаби змін обсягів по Україні можна оцінити по останнім протоколам АКу і ще одне засідання на підході). Вже уявляю собі на другу половину липня кубометри листів від ВНЗ на кожному столі департаменту вищої освіти, з яких 99% залишиться без відповіді. Чи то план у МОН по макулатурі, чи то дуже невдало імітують бурхливу діяльність, невідомо. Суцільний безлад.
Scopus
Как преподаватель при средней зарплате 2500 грн. может опубликовать статью за 300$ в изданиях Scopus? Там в МОНе умом тронулись или ждут очередной майдан?
Капаліка
Можна також глянути скільки публікацій у скопусі у високоповажного Сергія Мироновича або вельмишановної Інни Романівни...
Leox
дурниця, в Scopus достатньо безкоштовних журналів. Просто статті таких як ви ніхто в нормальних журналах не опублікує, тому і кричите скрізь про 300$.
Коментувати
Викладач
Почему, собственно, Scopus? Чем так хорош именно он и плохи другие наукометрические базы? Более того, по некоторым научным направлениям Scopus вообще не ведёт индексирование научных публикаций. Как быть в этом случае? В общем, в министерстве всё опять через другое место, впрочем как и всё в последнее время ((
Leox
Для Викладач: Scopus тому що у нього є хоч якась вимога до якості статті. Все якісне Scopus індексує, не треба тут розказувати казочки. Треба просто визнати що вашу писанину там ніхто не опублікує.
Коментувати
Абітурієнт
Підкажіть будь ласка, чи зможу я вступити на бюджет (спеціаліст лікувальна справа) , якщо вже провчилась рік на бакалавра на іншому факультеті?Може якщо це різні освітньо-кваліфікаційні рівні, не треба буде відшкодовувати гроші?
Випускниця
Справді,коли нарешті буде оприлюднено кількість державних місць у вузах?
Абітурієнт
Валентино, про що ви говорите, МОН цього року не видрукувало жодного диплома.
Valentina Kornienko
10 липня розпочинається вступна компанія. Згідно п.7 розділу ХХІ Умов прийому на навчання не пізніше ніж за 3дні ВНЗ зобов’язані оприлюднити інформацію про кількість місць держзамовлення. А МОН до 6 липня ще тільки збирає документи від вишів, на підставі яких збирається розподіляти держзамовлення. А 7 липня крайній срок зг. Умов, коли держзамовлення вже має бути оприлюднене. Як це все зрозуміти? Як все робиться у нас : через пень колоду. Коли буде відомо держзамовлення?
Саша Гуденко
Для Valentina Kornienko: на сайте вступ инфо уже есть информация
Вона
это прошлогодняя, на этот год еще нет (статья выше)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!