Україна та Франція домовились про співпрацю

Українська та французька сторони підписали меморандум про співпрацю в сфері освіти і науки

Україна та Франція домовились про співпрацю

23 червня 2015 року у Міністерстві освіти і науки відбувся українсько-французький форум закладів вищої освіти. Під час заходу українською та французькою сторонами було підписано меморандум про співпрацю та 15 договорів про співпрацю між вітчизняними та французькими вищими навчальними закладами.

Під час форуму перший заступник міністра освіти Інна Совсун наголосила на важливості співпраці та обміну досвідом між Україною та Францією в галузі освіти і науки. «Багато змін, які зараз відбуваються в Україні, дуже співзвучні тим, які відбувалися у Франції. Ми можемо багато чому навчитися у наших зарубіжних колег, вивчаючи як подібні реформи відбувалися у їх системі вищої освіти», - сказала Інна Совсун.

У свою чергу, радник Президента Французької Республіки з питань освіти, вищої освіти та наукових досліджень Венсан Берже зазначив, що міжнародна співпраця в галузі науки і освіти є одним з пріоритетів Президента Французької Республіки. За його словами, Україна входить до десяти країн, обраних Президентом Франції як найбільш пріоритетні у співпраці в науково-просвітницькому напрямку.

«Метою нашої спільної роботи є посилення обміну досвідом в сфері освіти і науки, розвиток програм обміну між нашими двома країнами студентів і науковців, аби вони могли спільно працювати та навчатись», - сказав Вінсан Берже.

Також, генеральний директор з питань досліджень Міністерства національної освіти, вищої освіти та наукових досліджень Франції Роже Жоне зазначив, що угоди, які були підписані між університетами України та Франції, окрім традиційних фізики та математики, включають нові напрямки співпраці – філологію, науки про довкілля, суспільні та гуманітарні науки.

Освіта.ua
24.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів