Форми дипломів про вищу освіту нового зразка

Керівникам вишів доручено запровадити форми документів про вищу освіту та додатків до них

Форми дипломів про вищу освіту нового зразка

Міністерством освіти і науки затверджено форми документів про вищу освіту державного зразка та додатків до них. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки на виконання постанови КМУ, якою було затвердити перелік інформації, що повинна міститися в документах про вищу освіту державного зразка.

Зокрема, наказом міністерства затверджено:

Керівникам вищих навчальних закладів доручено запровадити форми документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатків до них.

Як відомо, відповідно до закону "Про вищу освіту" вищі навчальні заклади з 2015 року самостійно виготовлятимуть та видаватимуть документи про вищу освіту.

Також у Міністерстві освіти і науки рекомендують університетам відмовитися від пластикових дипломів.

Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Освіта.ua
22.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саньок
І ще одне. Зайшов на офіційний ресурс. Дипломи спеціаліста будуть, самі дивіться https://osvita.net/ua/u-news/dokumenti-pro-vishhu-osvitu-2015/. Але там, в них (дипл. спеціаліста з відзнакою), по-ходу, помилка!!! with honour. А правильно with honourS, як в дипломах бакалавра і магістра
Ярослава
Так диплом специалиста выдадут? Или уже магистра?
Наталя
Які дипломи отримають спеціалісти? Наказом Міністерства не передбачена форма диплому спеціаліста в цьому році?