Затверджено новий порядок визнання іноземних дипломів

Міністерством освіти затверджено порядок визнання документів про освіту, отриманих за кордоном

Затверджено новий порядок визнання іноземних дипломів

Міністерством освіти і науки затверджено порядок визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти, а також порядок визнання в Україні документів про середню, середню професійну, професійну освіту, виданих навчальними закладами інших держав. Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки.

Зокрема, процедура визнання документів щодо здобутих ступенів вищої освіти за кордоном здійснюватиметься вищим навчальним закладом з метою зарахування власника документа про освіту на навчання та/або на посаду наукового чи науково-педагогічного працівника до цього вищого навчального закладу.

З метою працевлаштування та/або продовження навчання власника документа на території України процедура визнання здійснюватиметься Міністерством освіти і науки.

За аналогічним принципом визнаватимуться документи про середню, середню професійну, професійну освіту, що були видані навчальними закладами інших держав.

Наказ відомства № 632 "Деякі питання визнання і встановлення еквівалентності в Україні документів про освіту, виданих навчальними закладами інших держав", визнаний таким, що втратив чинність.

Докладніше про питання визнання в Україні іноземних документів про освіту див. у наказі МОН № 504 від 05.05.15 року.

Освіта.ua
22.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів