CRDF надаватиме допомогу українським вченим

Фонд допоможе вченим, переміщеним в результаті війни і тим, хто може покинути Україну

CRDF надаватиме допомогу українським вченим

Президент і генеральний директор CRDF Global Кеті Кемпбелл розповіла про створення Кризового фонду для вчених і раціоналізаторів України на брифінгу, присвяченому реформуванню науки та вищої освіти в Україні, який пройшов на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні.

CRDF Global є незалежною некомерційною організацією, яка сприяє розвитку міжнародного науково-технічного співробітництва через гранти, технічні ресурси, навчання та послуги.

CRDF Global ініціював створення фонду, тому що війна і економічна криза в Україні стали причиною переміщення майже мільйона осіб, а більш ніж півмільйона були змушені переїхати за кордон. Серед них сотні вчених, інженерів, винахідників, а також студенти, які переїхали із зони бойових дій в погано обладнані місця.

Багато тих, хто покинув країну, ніколи не повернуться. Фонд складається з пожертвувань фізичних та юридичних осіб і буде надавати екстрену підтримку тим, хто працює в галузі науки, техніки, технологій та інновацій в Україні.

Пріоритети фонду:

  • Кризова підтримка досліджень для вчених, переміщених в результаті війни та молодих вчених, які можуть покинути Україну.
  • Мікро гранти для підтримки постійного наставництва, нетворкінгу і можливостей подорожей для комерціалізації технологічних інновацій.

"Україна знаходиться в кризі, - говорить Кемпбелл. - Кризовий фонд для вчених та інноваторів України є практичним способом для людей та організацій по всьому світу, щоб внести свій внесок у короткострокове полегшення ситуації в країні і довгострокове стійке відновлення. Фонд допоможе простимулювати переміщених вчених, щоб залишитися в країні, де вони отримають оновлений доступ до фінансування і можливість для сталого майбутнього. Це дуже важливо, оскільки ці новатори - інтелектуальний капітал, на якому Україна повинна відновлюватися", - сказала вона.

CRDF Global працював з МОН України, щоб повністю зрозуміти нагальні потреби, якими він буде займатися. "Від імені Міністерства освіти і науки, я хотів би подякувати CRDF Global за його постійну підтримку і прихильність справі нашої співпраці, - заявив Сергій Квіт, міністр освіти і науки України. - Під час війни і руйнування промисловості на окупованих територіях Донбасу, саме наука, дослідження та інновації можуть не тільки примирити людей, але також і забезпечити поступове, але впевнене відновлення країни", - сказав міністр Квіт.

Дізнатися більше про Фонд.

Освіта.ua
10.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів