Система "Розклад навчальних занять" зі знижкою 40%

Акційна ціна на програму автоматизації розкладу навчальних занять у вищих навчальних закладах

Система "Розклад навчальних занять" зі знижкою 40%

Корпорація «Галактика» оголошує про безпрецедентну акцію для навчальних закладів: до 1 вересня 2015 року на автоматизовану систему «Галактика Розклад навчальних занять» діє знижка - 40%!

Продукт «Галактика Розклад навчальних занять» автоматизує весь процес складання розкладів занять для студентів. Система стане гарною підмогою для співробітників, відповідальних за складання розкладів занять для студентів.

Складати розклад вручну - це складне прискіпливе завдання, що передбачає безліч можливих варіацій, але при цьому і безліч умов і винятків, які потрібно врахувати. Побудова розкладу з використанням автоматизованого рішення на порядок прискорює весь цей рутинний процес і позбавляє задіяних у процесі співробітників від зайвого головного болю і багатьох непотрібних ітерацій. При цьому система контролює, щоб у розкладі не допускалися «накладки», щоб всі умови і чинники були враховані, а також системою виключаються помилки в розкладі занять.

Оскільки в Україні найближчим часом планується скорочення акредитованих навчальних закладів, кожен вищий навчальний заклад, який планує продовжувати працювати, навчати і випускати студентів, повинен володіти конкурентними перевагами і організувати свій навчальний процес так, щоб це приваблювало і абітурієнтів, і студентів, і викладачів. Інноваційний продукт автоматизованого складання розкладу допоможе оптимально налаштувати і впорядкувати навчальний процес вишу, забезпечуючи підтримку унікальних його складових.

Докладніше із системою «Галактика Розклад навчальних занять» можна ознайомитись на сайті http://galaktika.ua/ruz/.

Освіта.ua
19.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кузьміч
Тут безкоштовно http://bpl.16mb.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=10
Игорь Соломонов
http://www.mnogosmenka.ru/besplatno/besplatno.htm
Игорь Соломонов
Да этой проге лет десять. Вроде "директор или ректор" называлась.