У Києві відкрито виставку "Освіта та кар'єра"

16-18 квітня у Києві відбуваються виставки "Освіта та кар'єра" та "Освіта за кордоном"

У Києві відкрито виставку "Освіта та кар'єра"

Щорічна виставка «Освіта та кар'єра» є одним з найбільших заходів освітнього простору країни, що традиційно збирає лідерів вищої освіти та надає можливість відвідувачам ознайомитися з пропозиціями в сфері надання освітніх послуг в Україні.

Цього року участь у виставці візьмуть більше 100 українських та закордонних навчальних закладів, представники яких розкажуть про особливості вступу та отримання вищої освіти на бакалаврських та магістерських програмах у своїх навчальних закладах.

Зокрема у виставці беруть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут, Київський національний університет імені Т. Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет імені Бориса Грінченка та інші вищі навчальні заклади.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Організатори виставки запрошують випускників шкіл та їх батьків відвідати стенди вищих навчальних закладів. Виставка "Освіта та кар'єра – 2015" працюватиме протягом трьох днів, 16-18 квітня, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" (м. Київ, Хрещатик, 2). З повним переліком українських навчальних закладів, що братимуть участь у виставці, можна ознайомитись на сайті організаторів.

Також, 16-18 квітня 2015 року в Українському домі відбувається щорічна міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", в якій беруть участь понад 30 навчальних закладів та освітніх організацій з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Австрії, Німеччини, Канади, Естонії, Греції, Латвії, Туреччини.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

З програмою виставки можна ознайомитись на сайті виставки «Освіта за кордоном».

Освіта.ua
16.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів