Osvita.ua Вища освіта Студенти оберуть членів Агентства якості освіти
Студенти оберуть членів Агентства якості освіти

Студентські лідери візьмуть участь у формуванні Агентства із забезпечення якості вищої освіти

Студенти оберуть членів Агентства якості освіти

Представники студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів звернулися до міністра освіти і науки з проханням підтримати створення Ініціативної групи по скликанню Першого всеукраїнського з’їзду органів студентського самоврядування, на якому обиратимуть двох членів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Взяти участь у з’їзді запрошено лідерів студентського самоврядування з усіх регіонів, різних профілів ВНЗ та рівнів акредитації.

Представники провідних університетів країни підкреслюють, що Законом України "Про вищу освіту" закріплене право органів студентського самоврядування на представництво в складі Національного агентства, що забезпечує розвиток національної системи вищої освіти, гарантує її якість, вдосконалює управління та міжнародне визнання.

Ініціативна група студентів також звертається за підтримкою до підрозділів міністерства, які уповноважені працювати над створенням агентства.

Студенти підкреслюють, що метою ініціативної групи є підготовка та проведення представницького зібрання, яке на підставі загального, рівного, прямого та таємного голосування щодо кандидатур, обраних від навчальних закладів, обере двох лідерів студентського самоврядування до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Освіта.ua
08.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ломоносов
А що студенти самі можуть обрати, кого вони знають, їм дадуть вказівку ректори, а ті з МОН вказівку і оберуть того кого треба.
Cтудент
Як в добрі радянські часи - самі не можуть тому по вказівці звернулись до МОН( чому не до мінмолодьспорту) і просять МОН зібрати з"їзд.... Хтось після цього сумнівається про " вуші МОН", які сторчать за цим зверненням?))) тим більше, що всі ці питання за вказівкою Квіта курує " студентський пенсіонер" , якому за 30... пан Олександр Смірнов, якому за цю опіку студентів у ВНЗ Украіни Квіт з барського плеча без досвіду роботи , змінивши квалікаційні вимоги подарував посаду директора ДАКу( головний по ліцензіям та акредитації ВНЗ Украіни) тепер Смірнов відпрацьовує і організовує з’їзд, щоб він та ще такий соліст сцени Андрєєв стали якби представниками студентства в цьому новому Агенстві.... Що змінилось? НІЧОГО!!! Тільки інша БРИГАДА дорвалась до влади !
Для студент
Для Cтудент: ну, есть надежда, что молодые что-то понимают или стали прозревать
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!