Шахраї збирають кошти з вишів на потреби АТО

Міністерство освіти і науки звертається до керівників навчальних закладів з проханням бути пильними

Шахраї збирають кошти з вишів на потреби АТО

Міністерство освіти і науки повідомляє, що в країні почастішали дії шахраїв, які злочинним шляхом збирають кошти з навчальних закладів. Про це йдеться у зверненні МОН до керівників навчальних закладів.

"У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки звернення до керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів шахраїв, які прикриваються іменем Міністерства освіти і науки, з проханням перерахувати кошти на потреби АТО, офіційно заявляємо. Міністерство не збирає кошти на будь-які потреби, і тому звернення осіб до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним та особливо цинічним", - йдеться у заяві МОН.

Також Міністерство освіти і науки звертається до керівників ВНЗ з проханням бути пильними та одразу повідомляти Міністерство про такі випадки та звертатися до правоохоронних органів.

Освіта.ua
03.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є!Бали
Шахраї і в міністерстві сидять. Відкрили Америку.
Для МОН
Дурной пример заразителен: правительство грабит народ. Остальные берут пример.
Яц
Для Для МОН: А почему бы и не грабить? Если народ на столько туп, что позволяет себя грабить почему бы и не обобрать его до нитки? Обобрать, а потом обьяснить овцам по ящику, что виноват кто-то другой. Лучше всего когда этот кто-то другой на столько туп и так лажает, что обьяснение для овец выглядит очень правдоподобно. А результат будет один - олигархи будут пить шампанское, а Иван и Остап будут гнить в земле на Донбассе. Если только не изменить систему.
Коментувати