Пенсії науковців після звільнення не зменшаться

У період роботи на посадах науковців раніше призначені "наукові" пенсії виплачуються у розмірі 85 %

Пенсії науковців після звільнення не зменшаться

З 1 квітня 2015 року набувають чинності зміни до законодавства щодо виплати пенсій "науковим" пенсіонерам у період роботи. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на прес-службу Пенсійного фонду.

У період роботи на посадах науковців, державних службовців, прокурорів, суддів, народних депутатів раніше призначені "наукові" пенсії виплачуються у розмірі 85 відсотків пенсії, обчисленої відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

У період роботи на інших посадах пенсія буде виплачуватися в розмірі 85 відсотків "наукової" пенсії.

У будь-якому разі після звільнення з роботи "наукова" пенсія поновлюється в розмірі, що був визначений до 1 квітня 2015 року.

"Отже, законодавство не передбачає перерахунку таких пенсій у бік зменшення після припинення роботи", - йдеться у повідомленні Пенсійного фонду.

Як відомо, Міністерством освіти і науки також надано роз’яснення щодо пенсійного забезпечення науково-педагогічних та наукових працівників вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
26.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
Це ж треба придумати такий спосіб винищення українських науковців! І всі мовчать! Скільки ж ви зекономите на кількох тисячах людей, які все здоров’я віддали науці?! Я не маю на увазі відомих нам "проффесорів", а справжнього доктора медичних наук, професора, до якого за консультаціями звертатимуться незалежно від того, скільки йому платить держава! А скільки він підготував науковців і практиків! То це держава так його труд оцінила, ще й у карман залізла! Як в черговий раз соромно за тих, кого ми обрали! Більше ста мільйонерів у Верховній зраді! То вони будуть про нас дбати?!
Депутат
Для Антоніна: А как Вы хотели? До 100 лет сидеть на работе, занимать место и получать и пенсию и оклад? Хотите полную пенсию, сидите дома, занимайтесь внуками и получайте полную пенсию. Чувствуете, что Вы еще молоды и полны сил и можете много сделать для науки - значит Вам пенсия не нужна! Вперед на работу!
Виталий
Для Депутата: Пройдет какое-то время и уразумеешь: как молоды мы были...
Для депутата
Для депутата: уважай старость - это твое будущее.
Коментувати
Натэл
Интересно, как в нищей стране, где экономят на пенсионерах, учителях, с грабительскими тарифами, госпожа Гонтарева за год заработала 26 миллионов гривен? Мистика какая-то. А у Литвы списанные поезда просим отдать за бесплатно. Бред какой-то , театр абсурда.
ЖабаГонтарева
Для Натэл: Ну что Вы удивляетесь... В одном месте убыло, в другом - прибыло, это закон. Гонтарева банкирша старой закалки, падение гривны она умело повернула в свою пользу. И как ни требовали ее отставки, как ни кричали для шоу и показухи, все осталось, как было. Правда, сразу падение гривны притормозили, но цены-то остались! А тарифы еще будут расти, чтобы гонтаревы наживалтсь.
Для жабы Гонтаревой
Она не просто повернулась в свою пользу, некоторые источники прямо обвиняют ее в организации этого падения, все, кто близко к телу, тоже поимели, ну, и трудовой народ тоже до сих пор понять не может, что и его поимели и спасибо не сказали.
Коментувати