Вишам порадили, як викладати гуманітарні предмети

Студенти вищих навчальних закладів мають набрати мінімум 12 кредитів ЄКТС із гуманітарного циклу

Вишам порадили, як викладати гуманітарні предмети

Вищі навчальні заклади мають забезпечити викладання дисциплін, що формують компетентності з історії та культури України, філософії, української мови із загальним обсягом не менше 12 кредитів ЄКТС. Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів, в якому освітнім відомством надано рекомендації щодо організації вивчення гуманітарних дисциплін в українських університетах.

У міністерстві зазначають, що рекомендації надано зважаючи на численні звернення освітянської громадськості.

Зокрема, вищим навчальним закладам при розробці навчальних планів, а також робочих навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік рекомендовано забезпечити викладання дисциплін, що формують компетентності з історії та культури України, філософії, української мови із загальним обсягом не менше 12 кредитів ЄКТС, якщо відповідні дисципліни не є профільними.

"Вищі навчальні заклади мають право самостійно визначати форми і методи викладання цих предметів. На вибір студентів може бути запропонований широкий перелік гуманітарних дисциплін. При цьому студенти повинні набрати мінімум 12 кредитів ЄКТС із цього циклу", - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
12.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів