Міжнародна виставка навчальних закладів

З 12 до 14 березня в столиці України триватиме Міжнародна виставка навчальних закладів

Міжнародна виставка навчальних закладів

12 березня 2015 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти – 2015".

Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

У виставці братиме участь найбільша кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.

Усього серед учасників виставки будуть представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.

Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Старшокласники та їх батьки, а також студенти отримають актуальну інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів та зможуть поставити запитання щодо специфіки здобуття освіти в обраній країні та особливостей запропонованих навчальних програм.

Свої освітні послуги абітурієнтам запропонують понад 75 провідних вищих навчальних закладів України: Київський національний університет ім. Шевченка, Національний медичний університет ім. Богомольця, Львівський національний медичний університет ім. Галицького, Національний авіаційний університет, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського, Національний технічний університет "ХПІ", Академія сухопутних військ ім. Сагайдачного, Національний юридичний університет ім. Мудрого, Академія адвокатури України, Національний університет "Львівська політехніка", Івано-Франківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіолектроніки, Одеський національний університет ім. Мечникова, Університет "КРОК", Київський національний економічний університет ім. Гетьмана та багато інших.

Освіту за кордоном представлятимуть понад 20 міжнародних навчальних закладів та агенцій, зокрема, ISM Університет економіки та менеджменту (Литва), SMK Університет прикладних соціальних наук (Литва), HTMi Інститут готельного та туристичного менеджменту (Швейцарія), Ризький університет права (Латвія), Технолого-гуманітарний університет ім. Казимера Пуласького в Радомі (Польща), Празький хіміко-технологічний університет (Чехія), Наглядова рада англомовної частини Монреалю, яка запропонує навчання в професійно орієнтованих коледжах Канади за вибраною спеціальністю з можливістю працювати під час навчання, Університет Екології та Управління у Варшаві (Польща), Marcus Educate of Canada, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS, "Унікальна Британська освіта", польсько-український центр "University. Study. Business.", компанія "Освітаполанд", Campus France Ukraine та інші.

Під час виставки будуть представлені 34 виробники сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів, зокрема, компанії "INTEL-Україна", "БМС ТЕХНО", "Інтер Системс", "Пролего", видавництво "Розумники", науковий центр "УКРДИДАК", представництво "ЕПСОН ЄВРОПА Б.В." та інші.

Досвід соціального партнерства в системі професійно-технічної освіти, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес професійно-технічного навчального закладу презентуватимуть 134 представники ПТНЗ з 11 регіонів України. На експозиціях відвідувачів ознайомлять з можливостями отримання базової та повної загальної середньої освіти разом з сучасною професійною кваліфікацією.

Заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентуватимуть досвід співпраці з вищими та професійно-технічними навчальними закладами, упровадження інновацій у систему освіти регіонів, патріотичного виховання учнів. На виставці власний досвід представлятимуть понад 490 представників з 22 регіонів України.

Під час проведення 47 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів, освітяни й науковці з різних регіонів країни зможуть обговорити нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Мазепи, 13 (м. "Арсенальна") з 12 по 14 березня 2015 року.

12-13 березня 2015 р. – 10.00 – 18.00; 14 березня 2015 р. – 10.00 – 16.00.
Вхід вільний.

З детальною програмою роботи виставки можна ознайомитися в Оргкомітеті або на офіційному сайті виставки www.vsosvita.com.ua.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія "Виставковий Світ".

Оргкомітет:
+38 (044) 498-42-04, 498-42-05, +38 (067) 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua
www.vsosvita.com.ua

Освіта.ua
06.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капаліка
Якраз це не марнотратство, а обмін досвідом, можливість залучення партнерів до освітньо-наукової діяльності, профорієнтаційна робота з абітурієнтами. Саме сидіти на дупі і економити на таких заходах копійки - шлях в нікуди. А марнотратство - регулярний прийом різними департаментами МОНУ паперових (!!!) звітів, які здають особисто (!!!) відповідальні працівники ВНЗ за затвердженими графіками. Аналогічно ведуть себе і управління (департаменти) освіти у регіонах. Саме тут слід порахувати скільки коштів витрачають навчальні заклади на безглузді відрядження та у які суми це виливається на державному рівні. Якщо Ваші закиди були до організації та проведення саме цього заходу, то хотів би детальніше, бо може щось пропустив. Готовий погодитись, що виставка до справжнього міжнародного рівня ще не доросла, але треба ж чогось починати.
Кошторис
Чи хтось порахував, скільки це все разом коштує? Ярамарок марнославства. Адже хто клієнти цієї виставки?
Біолог
Чудово! Шкода, що заклад в якому я працюю не буде представлений на цьому святі життя. А знаєте чому? Просто вже відімкнули опалення. Кажуть тепло.