"Горизонт 2020": гранти для науковців

Гранти на відрядження для дослідників, які хочуть брати участь у програмі «Горизонт 2020»

"Горизонт 2020": гранти для науковців

В рамках проекту «BILAT – UKR*AINA» проводиться конкурс на отримання грантів на відрядження для українських дослідників, які мають намір брати участь у конкурсах програми «Горизонт 2020» за такими пріоритетними напрямами: Новітні матеріали та технології, Інформаційні та комунікаційні технології, Біотехнології, Аеронавтика.

Ці чотири напрямки є пріоритетними, але гранти можуть надаватись і за іншими тематичними напрямками Програми «Горизонт 2020», оскільки кожна подана пропозиція розглядатиметься на індивідуальній основі, повідомляє Громадський простір.

10 грантів покриватимуть витрати на відрядження українських вчених до країн ЄС з метою участі у заходах з підготовки проектних пропозицій, що включатимуть проведення ділових зустрічей і консультацій з керівником консорціуму проекту, який буде подано на відкриті конкурси Програми «Горизонт 2020».

Головна умова участі в конкурсі – наявність офіційного запрошення від керівника консорціуму до українського вченого (колективу) для участі в такому проекті, а також експертний висновок про можливість відкритої публікації поданих матеріалів від установи – місця роботи українського учасника (за стандартною формою установи).

Анкети на отримання гранту на відрядження приймаються до 16 березня 2015 року.

Грант в розмірі, що не перевищує 650 євро, покриває витрати на квитки і проживання. Бажаючі брати участь у конкурсі мають надіслати заповнену аплікаційну форму та зазначений експертний висновок від української установи за адресою: [email protected] 

Додаткову інформацію можливо отримати у Національному контактному пункті Програми «Горизонт2020» - «Програми Дій ім. Марії Складовської-Кюрі»: Шахбазян Каріна Суренівна, (044) 239-67-59, [email protected] 

Нагадаємо, програму «Горизонт 2020» створено у 2014 році Європейським союзом. «Горизонт 2020» - це програма ЄС з досліджень та інноваційної діяльності. Метою програми є зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічного зростання та створення нових робочих місць. Вона триватиме до 2020 року. Загальний бюджет програми складе близько 70 млрд євро.

Освіта.ua
26.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів