Квіт: Кількість ВНЗ зменшиться через підвищення вимог

Міністр поспілкувався зі студентами Східноукраїнського національного університету

Квіт: Кількість ВНЗ зменшиться через підвищення вимог

Зменшення кількості вищих навчальних закладів відбуватиметься на тлі підвищення вимог до якості надання освіти. На цьому наголосив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час зустрічі зі студентами та викладачами Східноукраїнського національного університету ім. Даля, який зараз функціонує у Сєвєродонецьку.

Зокрема, як повідомляє прес-служба МОН, виступаючи перед далівцями, Сергій Квіт акцентував увагу на ключових аспектах нового закону "Про вищу освіту". Насамперед, це зменшення кількості університетів через підвищення вимог до якості надання освіти. За словами міністра, автономія університетів також повинна дати значний поштовх до розвитку студентського самоврядування – важливого осередку діяльності кожного університету.

Міністр також повідомив, що навчальний процес у вищих навчальних закладах очікують зміни, вже з 1 вересня аудиторне навантаження викладачів буде зменшено з 900 до 600 годин, а студенти більше уваги приділятимуть самостійній роботі.

За словами Сергія Квіта, МОН завжди реагує на всі звернення студентів, активно спілкується з ними та підтримує їх ідеї.

Незважаючи на всі складнощі, міністр відзначив добру організацію навчального процесу у СНУ ім. Даля.

"Ми з увагою ставимося до навчальних закладів, які були вимушені переміститися із тимчасово окупованих територій та до реалізації їх права на освіту", - зазначив міністр, зауваживши, що МОН докладе максимум зусиль для того, щоб випускники шкіл з тимчасово непідконтрольних українській владі територій отримали атестати і мали змогу скласти ЗНО.

Освіта.ua
19.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
А на смену им придут онлайн ВУЗы или просто онлайн-курсы. Например, этот http://educator.in.ua/
Anna
Для Александр: чаще всего учеба на онлайн-курсах гораздо полезнее проведенного в отечественных ВУЗах времени.
не думаю
Для Anna: тот, кому нужны знания, получит их в любом ВУЗе. Тот, кому нужна корочка, получит её и без знаний. Ситуация в том, что работодатель при помощи одной встречи способен увидеть, нужен ли ему такой работник, или нет. Не правда ли?
Коментувати
дива
Це таки диво - спроба зробити радикальні реформи не змінивши тих, хто рулить уже по 10-20 років! таких довгограючих ректорів не знає жодна країна Європи!!! Але перевибори останні довели - вони вічні!
олег
Для дива: Ректоры- дегенераты правят бал, бездарные личности, грабят дуриков родителей и дают за сумасшедшие деньги никому не нужные дипломы
Коментувати