Osvita.ua Вища освіта В управління МОН передано аграрні ВНЗ
В управління МОН передано аграрні ВНЗ

До МОН передано понад 120 аграрних навчальних закладів, в т.ч. 18 університетів та академій

В управління МОН передано аграрні ВНЗ

Кабінетом Міністрів України прийняте розпорядження про передачу цілісних майнових комплексів навчальних закладів зі сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства до сфери управління Міністерства освіти і науки. Відповідне розпорядження оприлюднене на урядовому порталі.

У зв’язку з цим, Міністерству освіти і науки доручено забезпечити розроблення стандартів вищої освіти за відповідними спеціальностями з урахуванням пропозицій Міністерства аграрної політики та продовольства.

Також, МОН разом з Міністерством фінансів під час розроблення проекту Держбюджету на відповідний рік має передбачити видатки на підготовку фахівців для агропромислового комплексу у вищих навчальних закладах та здійснення їх навчально-методичного забезпечення в межах потреби з урахуванням відповідних пропозицій Мінагрополітики.

Передбачається, що протягом п’яти років з дати передачі майнових комплексів вищих навчальних закладів їх ліквідація чи реорганізація здійснюватиметься Міністерством освіти і науки за погодженням з Міністерством аграрної політики та продовольства.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, до сфери управління МОН передано понад 120 навчальних закладів або їх структурних підрозділів, в т.ч. 18 аграрних університетів та академій.

Також вищезазначеним розпорядженням до сфери управління Міністерства освіти і науки передано майнові комплекси двох навчальних закладів Державної фіскальної служби України – Національний університет державної податкової служби та Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби.

Освіта.ua
17.02.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Отличный сайт для подготовки к ЗНО: http://educator.in.ua/

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!