В управління МОН передано аграрні ВНЗ

До МОН передано понад 120 аграрних навчальних закладів, в т.ч. 18 університетів та академій

В управління МОН передано аграрні ВНЗ

Кабінетом Міністрів України прийняте розпорядження про передачу цілісних майнових комплексів навчальних закладів зі сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства до сфери управління Міністерства освіти і науки. Відповідне розпорядження оприлюднене на урядовому порталі.

У зв’язку з цим, Міністерству освіти і науки доручено забезпечити розроблення стандартів вищої освіти за відповідними спеціальностями з урахуванням пропозицій Міністерства аграрної політики та продовольства.

Також, МОН разом з Міністерством фінансів під час розроблення проекту Держбюджету на відповідний рік має передбачити видатки на підготовку фахівців для агропромислового комплексу у вищих навчальних закладах та здійснення їх навчально-методичного забезпечення в межах потреби з урахуванням відповідних пропозицій Мінагрополітики.

Передбачається, що протягом п’яти років з дати передачі майнових комплексів вищих навчальних закладів їх ліквідація чи реорганізація здійснюватиметься Міністерством освіти і науки за погодженням з Міністерством аграрної політики та продовольства.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, до сфери управління МОН передано понад 120 навчальних закладів або їх структурних підрозділів, в т.ч. 18 аграрних університетів та академій.

Також вищезазначеним розпорядженням до сфери управління Міністерства освіти і науки передано майнові комплекси двох навчальних закладів Державної фіскальної служби України – Національний університет державної податкової служби та Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби.

Освіта.ua
17.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Отличный сайт для подготовки к ЗНО: http://educator.in.ua/