Триває набір на програму "Master of Social Administration"

Отримайте якісну міжнародну управлінську освіту в рамках спільного україно-польського освітнього проекту

Триває набір на програму "Master of Social Administration"

У березні 2015 року вдруге стартує спільний освітній проект Варшавського педагогічного університету ім. Я.Корчака та Академії праці, соціальних відносин і туризму - міжнародна програма післядипломної освіти "Master of Social Administration". Про це повідомляє прес-служба Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ).

У межах освітнього проекту здійснюватиметься підготовка фахівців вищого міжнародного рівня у сфері використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектів.

В Академії праці, соціальних відносин і туризму зазначають, що студенти програми отримають якісну управлінську освіту, що стане гарантом особистої конкурентоспроможності випускника в міжнародному бізнесі. Навчання також надасть можливості для покращення навичок спілкування англійською.

Освітня програма складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Перші випускники програми, які захистили дипломи минулого року, дають високу оцінку теоретичній підготовці, а також особливо відмічають практичну цінність інформації, отриманої під час відвідування Польщі. Організатори проекту надали можливість студентам зустрітися із представниками польського уряду та бізнесу, а також провідних польських соціальних інституцій, що активно співпрацюють із усіма структурами Євросоюзу.

Студентами програми можуть стати особи, які мають базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) будь-якого напряму підготовки. Набір триває до 15 березня. Термін навчання - 1 рік.

В структурі першого модуля українські та польські фахівці викладатимуть у Києві наступні дисципліни: корпоративна соціальна відповідальність, міжкультурний менеджмент, глобалізація та світовий розвиток, методологія підготовки проектів Євросоюзу, практичні аспекти підготовки соціальних проектів, право Євросоюзу, соціальна політика в Україні.

Отримати додаткову інформацію про програму "MSA" на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Контактна особа з питань програми:
Головко Ярослав Дмитрович,
проректор з наукової роботи АПСВТ
v-rector_science@socosvita.kiev.ua

Освіта.ua
03.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів