Підготовка до реформи наукової сфери триває

Робоча група Комітету ВР надала пропозиції до Концепції з реформування наукової сфери

Підготовка до реформи наукової сфери триває

Наразі необхідно вийти на спільні позиції щодо реформування наукової сфери, а також визначити тих людей, які готові і будуть працювати над законодавчими змінами в сфері науки. На цьому під час засідання робочої групи наголосила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Метою засідання було напрацювання пропозицій до Концепції по реформуванню наукової сфери України.

У засіданні робочої групи взяли участь народний депутат, заступник голови Комітету Олексій Скрипник, заступник міністра освіти Максим Стріха, віце-президент НАН України Анатолій Загородній, представники громадських організацій, які опікуються науковою сферою, наукова молодь та інші зацікавлені особи.

Після обговорення кожної з представлених пропозицій, голова профільного комітету наголосила на необхідності проведення спеціальних засідань робочої групи, під час яких потрібно окремо обговорити наріжні питання наукової сфери.

Серед зазначених Лілією Гриневич питань для подальшого обговорення вказувались наступні: функціонування національної наукової ради при Кабміні, фінансування наукової сфери, у тому числі шляхом запровадження колективних та індивідуальних грантів, мотивація наукової праці та кар’єрного росту вчених, інтеграція у Європейський науковий простір та податкові послаблення функціонування науки.

Учасниками засідання були представлені наступні презентації:

osvita.ua
23.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів