В Україні планують визнавати вищу духовну освіту

Опубліковано Проект Постанови про державне визнання вищої духовної освіти та наукових ступенів

В Україні планують визнавати вищу духовну освіту

З метою державного визнання дипломів закладів вищої духовної освіти України, Міністерство освіти і науки розробило проект Постанови Кабміну «Про порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами». Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Проект постанови розміщений на офіційному сайті МОН та пропонується для громадського обговорення, яке триватиме до 06 лютого 2015 року.

Проектом визначається порядок державного визнання дипломів про вищу освіту, наукових ступенів та вчених звань, які були видані та присудженні вищими духовними навчальними закладами, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законодавством порядку, а також датовані не пізніше дня надбання чинності Законом України «Про вищу освіту», а саме 06 вересня 2014 року.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються на електронну адресу olexandr_sych@ukr.net.

Детально ознайомитись із проектом Постанови КМУ «Про порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» можна на сайті МОН України за таким посиланням.

Освіта.ua
12.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ініціативи КВІТА і його помічники
нам допомагали міжнародні партнери. Рада Європи у травні 2014р. провела експертну оцінку законопроекту «Про вищу освіту». Британська Рада надає консультаційні послуги щодо забезпечення якості освіти в контексті імплементації цього закону, зокрема у створенны Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. USAID виділив фінансування на розробку Стратегії розвитку вищої освіти. Фонд “Відродження” виділив фінансування для підтримки Strategy Advisory Group у сфері освіти, котра займалась розробкою Концепції розвитку освіти.
Ініціативи КВІТА
Передбачається зменшення затрат на одного учня на основі оцінки результативності (performance review). З цією метою планується підвищити навантаження у перших та других класах шкіл з 18 до 20 годин на тиждень, а до липня 2016 року – до 22 годин. Потреби в донорській допомозі включають: • Експертну допомогу у розробці рамкового закону “Про освіту”. Експертну допомогу у розробці закону “Про професійно-­‐технічну освіту” • Експертну допомогу з імплементацією ЗУ “Про вищу освіту”, зокрема підтримка розробки внутрішніх механізмів забезпечення якості вищої освіти у кількох пілотних ВНЗ (обраних на конкурсній основі);розробку нової системи атестації вчителів • Підвищення інституційної спроможності МОН: створення Інституту освітньої аналітики. Налагодження електронної системи збору статистичних даних. • Участь України у міжнародних порівняльних звітах (e.g. OECD Education at Glance); участь в міжнародних моніторингових програмах (TIMSS, PISA, PIRLS)
вчитель
Переименуют наши школы в церковно-приходские. Коими они есть по сути: научили писать-читать-считать и хватит.
клерик
Може все ж таки не "духовну", а релігійну? Релігійна освіта це одне, а духовне життя - це інше. Не називаємо ж ми іншу освіту "матеріальною"?