Osvita.ua Вища освіта Запрошуються волонтери-перекладачі курсів МООС
Запрошуються волонтери-перекладачі курсів МООС

Проект "Переклад онлайн курсів" створений з метою українізації відео-лекцій провідних світових курсів

Запрошуються волонтери-перекладачі курсів МООС

Благодійний фонд "МагнетікВан.орг" запрошує всіх бажаючих прийняти учать у волонтерському проекті "Переклад онлайн курсів". Про це повідомляє портал "Громадський простір".

Проект "Переклад онлайн курсів" створений з метою українізації безкоштовних відео-лекцій провідних світових курсів, таких як Khan Academy (одної з найбільших баз відео з онлайн уроків), Coursera(проекту у сфері масової онлайн освіти з повноцінними курсами різноманітних напрямків), Udacity (дистанційних курсів з інформатики), Udemy (відео-університету) та інших.

Організатори сподіваються, що проект має зацікавити студентів-лінгвістів, викладачів, професійних перекладачів та просто ентузіастів, які бажають внести свій вклад в розвиток інноваційної освіти в Україні. Оскільки основною своєю місією проект бачить саме популяризацію серед українців індивідуального навчання з використанням новітніх інтернет-технологій.

Участь у проекті надасть не лише гарний і захоплюючий досвід, але й документальне підтвердження виконаної роботи: кожному учаснику буде наданий сертифікат про переклад, а також свідоцтво про проходження практики – для студентів-лінгвістів, або рекомендаційний лист для тих, хто прагне знайти роботу у відповідній сфері. Видачу документу гарантує благодійний фонд "МагнетікВан.орг".

"МагнетікВан.орг" - це український благодійний фонд, який створений в 2013 році у місті Тернопіль. Фонд займається переважно просвітницькою діяльністю, а саме пошуком, заохоченням і підтримкою розвитку талановитих дітей та молоді, а також всебічною допомогою дітям України.

Бажаючі залучитись до безоплатної роботи волонтера-перекладача мають написати електронний лист координатору проекту Оксані Кузьменко на адресу o.kuzmenko@magneticone.com, вказавши тему "Волонтер-перекладач" та розповівши про себе і бажані теми для перекладу.

Кінцевого терміну подання заявок немає.

Додаткову інформацію можна отримати в офісі "МагнетікВан.орг" або за електронною адресою координатора проекту o.kuzmenko@magneticone.com.

Освіта.ua
30.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!