Перша Зимова економічна школа КНЕУ
PR

КНЕУ та IBS Education запрошують студентів поглибити знання та вдосконалити практичні навички

Перша Зимова економічна школа КНЕУ

Багато студентів українських вишів з нетерпінням чекають наближення зимових канікул, щоб відпочити від навчання та цікаво провести час. Що стосується останнього, то отримати нові враження і завести цікаві знайомства можна не тільки на дискотеці або на лижній трасі. Таку можливість молодим людям надасть Перша Зимова економічна школа КНЕУ, яка дозволить своїм слухачам поглибити вже існуючі або отримати нові знання, а також познайомитися один з одним, разом провести час на заходах культурної та освітньої програм в кращому економічному виші України - КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Участь в програмі Зимової школи КНЕУ буде для студентів одночасно і корисною, і приємною. Всього за тиждень - з 9 по 13 лютого 2015 року вони зможуть поглибити свої економічні знання, удосконалити прикладні навички, а також отримати сертифікат КНЕУ та IBS Education, і таким чином поліпшити своє резюме і професійні перспективи.

Школа пропонує три пакети економічних курсів на вибір, кожен з яких складається з двох предметів, розділених на 18 занять. Це пакет маркетингові дослідження та економіка бізнесу, пакет стратегії оптимізації та моделювання фінансових інвестицій, а також операційний менеджмент та бізнес-симуляція.

Більшість викладачів Першої Зимової економічної школи КНЕУ мають солідний практичний досвід роботи і готові поділитися ним з кожним з учасників проекту: в основі викладання цих економічних курсів - інтерактивний характер занять, синтез теоретичного матеріалу та тренінгових завдань, аналіз реальних бізнес-ситуацій, бізнес-симуляції та робота в малих групах.

Програма Зимової економічної школи КНЕУ за короткий проміжок часу дасть слухачам повну картину курсу, зберігаючи при цьому акцент на практичній складовій навчання, що актуально для студентів-економістів 1-4 курсів, які хотіли б розібратися в предметі на більш глибокому рівні, а також для тих, хто цікавиться економікою і бізнесом.

Ціна участі в програмі Зимової економічної школи КНЕУ залежить від пакета послуг, який вибирає студент, починаючи від 799 грн. Більш детальну інформацію вам готові надати координатори проекту: Олександр: (063) 128-50-11, Кирило: (095) 010-17-45 та Юліана: (093) 001-99-04.

Дізнатися більше ви можете на офіційному сайті Зимової економічної школи КНЕУ. Програма буде проходити з 9 по 13 лютого 2015 року.

Освіта.ua
24.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів