Грант на стажування з етичної проблематики

Наукове стажування з етики протягом місяця у Львові для молодих науковців та аспірантів

Грант на стажування з етичної проблематики

Українським католицьким університетом та Міжнародним інститутом етики та проблем сучасності оголошено конкурс на отримання короткотермінового наукового гранту на проведення протягом місяця (2 лютого – 1 березня 2015) наукового стажування з етичної проблематики на базі Українського католицького університету (УКУ).

До конкурсу запрошуються молоді науковці та аспіранти, які не є мешканцями Львову та які закінчили вищий навчальний заклад, отримавши диплом спеціаліста або магістра, не раніше 2008 року або які зараховані до денної або заочної форми аспірантури та ще не завершили третій рік навчання, а також які захистили кандидатську дисертацію менше, ніж два роки тому.

Організатори конкурсу наголошують, що найважливішим критерієм при відборі стипендіатів, поряд з попередніми науковими здобутками, буде якість їх наукового або навчального проекту на період перебування в УКУ, який вони мають представити разом з іншими документами. Проект повинен бути добре спланованим та переконливим.

Учасники отримають стипендію розміром 1500 грн та безкоштовне проживання в Колегіумі УКУ на час перебування у Львові. Але головне, вони отримають можливість користуватися бібліотечними та іншими ресурсами Українського католицького університету, відвідувати лекції, брати участь в наукових семінарах та спеціальних програмах, присвячених етичній проблематиці.

Більш того, крім основних фондів бібліотеки, стипендіати матимуть унікальну нагоду попрацювати з спеціальною збіркою професора Пітера МакКорміка, що складається з п’яти тисяч томів філософської літератури мовою оригіналів (англійською, німецькою, французькою, італійською).

Умовами участі у стажуванні є обов’язкове проведення презентації власного наукового проекту (в рамках відкритого засідання кафедри філософії УКУ), відвідування чотирьох одноденних семінарів з курсу "Суспільна етика" та надання звіту про результати дослідження наприкінці проекту.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: онлайн анкету (яка заповнюється на сайті кафедри філософії УКУ), автобіографію (Curriculum Vitae), довідку про зарахування в аспірантуру (відскановану у форматі JPG або PDF), список публікацій. А також детальний план наукових досліджень під час перебування в УКУ (конкретний проект наукової роботи, який містить попередні розробки та наукові цілі під час стажування (до 10 сторінок)).

Документи мають подаватися в електронному вигляді на адресу philosophy.grant@ucu.edu.ua.

Кінцевий термін подання документів 15 січня 2015 року.

Результати конкурсу будуть оголошені до 20 січня 2015 року.

Освіта.ua
24.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів