Київському університету культури повернули ліцензію

Суд припинив рішення Міносвіти щодо анулювання ліцензії для Київського університету культури

Київському університету культури повернули ліцензію

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Віктор Шулежко рішенням від 18-го грудня припинив рішення Міністерства освіти і науки щодо анулювання ліцензії для Приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури".

Фактично, це означає, що приватному вищому навчальному закладу, заснованому компанією Михайла та Олександра Поплавських, поновили права набирати та навчати студентів, повідомляє Громадське.

Новина про відновлення ліценції для приватного вишу з’явилась на сайті державного Київського національного університету культури і мистецтв, де також керує нардеп.

Як відомо, експертна комісія МОН і журналісти "Слідство.інфо" довели, що КУК існує тільки на папері. Зокрема, за даними Державного підприємства "Інфоресурс", через який проходять усі видані вишами дипломи, як мінімум за останні п’ять років КУК не замовив, а отже, й не видав жодного диплому бакалавра, спеціаліста або магістра.

Студенти платили гроші в КУК, а навчалися на базі Київського національного університету культури і мистецтв. Після третього курсу їх переводили до національного університету, де й видавали відповідні державні дипломи.

Освіта.ua
22.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярема
Як готував Квіт рішення - те й отримав! Не має у ньго в команді фахівців та людей з досвідом.Понабирав болтунів і тепер суди програє. Хто йому готував це рішення - неуч - заступник його Гевко, популістка Совсун і тридцяти річний вічний студент керівник громадської організаціі УАСС Олександр Смирнов.... Квіт ще встиг його нагородити новою посадою - з понеділка призначив директором виеонавчого секретаріату ДАК(атестаційної комісії)... Тепер він так як у КУКа і в інших буде забирати ліцензію, а вони через суд будуть її повертати...
студент
дійсно, цей псевдо вуз відповідає всім вимогам європейської освіти, настряпали на туалетному папірці і вперед бабло косити
от таке
а де боротьба із корупцією? відкупився і бурса працює
Педагог
Для от таке: Працює? Яке сміливе твердження))). Гниє і смердить... думаю, що це буде найбільш влучно.
Коментувати