Кабінет Міністрів платитиме стипендії студентам

МОН переконане, що держава має надавати підтримку студентам, водночас процедуру переглянуть

Кабінет Міністрів платитиме стипендії студентам

Міністерство освіти і науки України офіційно заявило, що уряд не відмінятиме виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному Міністерством освіти 22 грудня, від імені міністра освіти і науки Сергія Квіта.

Зокрема, у Міністерстві освіти висловили переконання у тому, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ.

"Водночас, процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення", - йдеться у повідомленні освітнього відомства.

У Міносвіти зазначили, що відкриті до діалогу з усіма зацікавленими сторонами, повідомивши, що найближчий такий діалог зі студентами відбудеться на зустрічі першого заступника міністра освіти Інни Совсун з представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій, яка відбудеться 25 грудня у Київському національному економічному університеті ім. Гетьмана.

Освіта.ua
22.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Філатов, Суми
Отменить стипендию студентам-себя лишить кресла, опять оплошность произошла. Прежде чем сказать что-то умное(не новое) подумайте, хватит єксперементировать и издеваться над учителями и преподавателями,детьми. Им проще учителям и преподавателям урезать по самое короткое, ведь мы и профком зависимы. А если по сути то я предложил бы начинать платить стипендию студентам 1 курса не с 1 сентября а, с 1 января или 1 февраля (после сдачи зимней сесии за результатами сессии потом платить). Экономия за 4-5 месяцев, и никому не обидно.
Анна
Для Філатов, Суми: проблема в том, что есть категория студентов, которые живут от стипендии до стипендии, поэтому платить первокурсникам со 2 полугодия - не вариант. С другой стороны, нужна прозрачная, более совершенная система оценивания и назначения стипендии в той сумме, которая бы не стимулировала троечников платить взятки преподавателям за высший балл ради получения этой стипендии.
Доцент
Прекрасная идея - прозрачная система оценивания... и.т.д... Это все возможно и выполнимо при одном ма-а-а-а-а-леньком условии (точнее - при двух) - наличие реального(!!!!) конкурса при поступлении с учетом заполнения всех лицензионных мест, и - наличие нормальной, адекватной ценам зарплаты преподавателям... так, чтобы отчисляя нерадивого студента, я не думал о том, что тем самым ставлю в графу сокращений свою собственную должность...
Коментувати
Ірина
Вважаю,що стипендію треба студентам платити усім, але диференційовано: за "3", за "4" і "5"
Анна
Для Ірина: що ви таке кажете?! За "3" платити стипендію? Нісенітниця якась. Давайте ще за "2" платити студентам будемо. Це я кажу не як педагог, а як студент.
Ну и ну
Для Ірина: А як же стимулювання до навчання? Якщо ще й за "3" платити стипендію, то навіщо ходити й навчатись взагалі. Прийшов, відсидів "без напрягу" й отримав хоч і невелику, але фінансову підтримку з боку держави. Отакі в нас й спеціалісти будуть...
Доцент
Пробачте, а насьогодні оті самі фахавфі останніх років випусків, чого вони у переважній більшості варті саме як фахівці за тією спеціальністю чи напрямком, за якими навчались? Чи невідомо Вам, що 95% дипломних робіт пишуться викладачами, як то кажеться - "під ключ" - і не тому, що викладач хоче "здерти три шкури" зі студента, а тому, що той самий студент підходить до свого керівника і просто ставить перед фактом - Я ДИПЛОМ ПИСАТИ НЕ БУДУ... Чи Вам невідоме подібне.. те ж саме з курсовими... А Ви кажете про якусь "реформацію", "стимулювання"... Маячня!!! Допоки я буду знати, що від кількості студентів залежить наявність мого робочого місця (та не лише я, а будь-який інший викладач) - не буде ніякої принциповості оцінювання та, відповідно, знань студентів!!!
Коментувати