ВНЗ отримали місця для переведення студентів з Донбасу

Міністерством освіти перерозподілено обсяг державного замовлення для переведення студентів

ВНЗ отримали місця для переведення студентів з Донбасу

Міністерством освіти і науки здійснено перерозподіл обсягу держзамовлення для переведення студентів Донецької та Луганської областей. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Перерозподіл державного замовлення для вищих навчальних закладів здійснено на виконання урядового розпорядження, що визначає механізм переведення студентів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, які тимчасово допущені до занять та студентів вищих навчальних закладів зазначених областей, у яких внаслідок проведення АТО не здійснюється освітній процес.

Зокрема, Міністерством освіти і науки збільшено обсяг державного замовлення вищим навчальним закладам для переведення студентів, які допущені до занять з вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей.

Керівникам вищих навчальних закладів, зазначених у наказі, доручено внести відповідні зміни до раніше доведеного обсягу державного замовлення та верифікувати відповідні накази в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Як відомо, урядом прийнято рішення, яким визначено механізм переведення студентів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, які тимчасово допущені до занять та студентів вищих навчальних закладів зазначених областей, у яких внаслідок проведення антитерористичної операції не здійснюється освітній процес, а також їх стипендіального забезпечення та збереження права на отримання державних пільг і гарантій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Студенти, які бажають перевестися, мають до 19 грудня 2014 року подати відповідну заяву на ім’я керівника вищого навчального закладу, в якому вони виявили бажання навчатися.

Освіта.ua
16.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капаліка
На ВНЗ поклали слідчі функції щодо виплати стипендій (допомоги) з відповідальністю за достовірність даних та недопущення їх виплат у 2-х ВНЗ. І, як завжди, усе в межах кошторису! Свої місця МОНУ перерозподілило, але ВНЗ отримали держзамовлення на спеціальності, які навіть не ліцензовані. Ліцензії дозволили перевищувати, але тільки з дозволу МОНУ. Розумію, що за листами вишів змінять держзамовлення на правильні спеціальності, виправлять помилки у курсах навчання та у прізвищах студентів. Але кому потрібні кубометри вхідних-вихідних листів (щодо помилок і дозволів)? Невже держава настільки багата щоб оплачувати таку роботу органу управління (документи декілька днів готували-узгоджували-візували, вишам писати листи, МОНУ ще кілька днів виправляти помилки)? Яка законодавчо визначена вартість гуртожитку? Як перерозподіляти місця між ВНЗ різного відомчого підпорядкування? Начебто врегулювали переведення контрактників, але дозволили тимчасово допущеним так і навчатись до самого випуску...
Ольга
Я тут читала, що студенти, які переводяться з Донбасу, мають можливість навчатися в українських вишах безкоштовно: http://znoclub.com/novyny/496-chi-zmozhut-vstupniki-z-donbasu-navchatisya-bezkoshtovno.html Чи так це?
Миколай
Така ситуація.Навчаюся в 11 класі на тереторії,яка тимчасово окупована російськими терористами.Планую вступати в внз на тереторії нормальної України,чи будуть мені надані якісь пільги або бонуси?
Капаліка
Для Миколай: Спочатку (до ЗНО) треба трошки мову підтягти, а потім думати про вступ на будь-якій терИторії. Наразі бонуси не передбачені...
Коментувати