Медичні виші можуть віддати МОН

Міністр охорони здоров'я пропонує передати медичні університети у підпорядкування МОН

Медичні виші можуть віддати МОН

Реформування системи охорони здоров'я торкнеться не тільки медичних установ, але і профільних університетів, заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі. Про це повідомляє ZN.UA.

"Я дуже здивувався, коли дізнався, що в Україні медичні університети знаходяться у підпорядкуванні МОЗ. У Грузії - це компетенція Міністерства освіти. Клінічні бази для навчання студентів медичних університетів створені на базі науково-дослідних інститутів академії медичних наук", – зазначив Квіташвілі.

"Приймати рішення, що стосуються медичних університетів, ми будемо спільно з Міністерством освіти і науки", - підкреслив міністр охорони здоров'я.

Сьогодні в Україні підготовкою лікарів і фармацевтів займаються 13 медичних університетів, 2 медичні академії і 3 академії післядипломної освіти. У це число входять також Кримський, Донецький і Луганський університети, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

Клінічні бази для навчання студентів і проведення наукової роботи функціонують в обласних та міських лікарнях, диспансерах, а також інститутах Академії медичних наук.

Освіта.ua
16.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Regina
"Пропал Калабуховский дом!" Відтепер нашим здоров’ям замість практиків від медицини опікуватимуться теоретики з МОН!
Петро
Таки прав був Табачник, коли реформував систему вищої освіти в Україні і ставив питання про передачу медичних та аграрних ВНЗ в підпорядкування МОН Украіни!