До МАУП завітав Посол Пакистану в Україні
PR

Посол Пакистану Ваджахат Алі Муфті виступив перед майбутніми дипломатами

До МАУП завітав Посол Пакистану в Україні

9 грудня до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав Надзвичайний i Повноважний Посол Пакистану в Україні Ваджахат Алі Муфті. Пан Посол виступив перед майбутніми дипломатами з англомовною лекцією на тему «Зовнішня політика Пакистану».

На початку лекції урочисто пролунали Державний гімн Пакистану та Державний гімн України. Розпочав лекцію Ваджахат Алі Муфті з розповіді про історію своєї країни, економічні та політичні передумови розвитку державного устрою Пакистану.

Пан Ваджахат Алі Муфті розповів студентам, що назва країни «Пакистан» уособлює стремління «тридцяти мільйонів мусульман бути разом», які живуть на п'яти північних територіях британського Індостану – Пенджаб (Punjab), Афганія (Afghania), Кашмір (Kashmir), Сінд (Sindh) і Белуджистан (Balochistan).

Посол також зосередив увагу на країнах, що межують з Пакистаном: Іран, Індія, Китай та Афганістан. Поважний дипломат зауважив своїм майбутнім колегам: «Ми не обираємо сусідів – сусіди це географічна й історична даність. Ми повинні поважати суверенність країн-сусідів, підтримуючи політику невтручання», підкресливши цим актуальність сучасної політичної і економічної ситуації у світі.

Також Пан Посол відзначив, що Пакистан активно підтримує світовий курс «За мир у всьому світі», що уособлює ідеал свободи і миру між країнами та всередині кожної.

Під час лекції студенти МАУП ставили чимало питань лектору. Майбутні дипломати цікавилися розвитком освіти в Пакистані, зокрема системою освіти у вищих навчальних закладах. Посол Пакистану розповів, що освіта грає надзвичайну роль в житті та культурі країни. Провідним вишем країни Посол вважає Національний університет науки та технологій. «Ми б хотіли бачити в наших вищих навчальних закладах студентів з України», – зазначив Ваджахат Алі Муфті.

Наприкінці зустрічі Надзвичайний i Повноважний Посол Пакистану зазначив: «Я ніколи не був вчителем або інструктором. Однак сьогодні мені було дуже приємно виступати перед вами».

Після цікавої лекції Посол зустрівся з ректором Міжрегіональної академії управління персоналом Анатолієм Подолякою. У дружній атмосфері були обговорені можливості освітнього та наукового співробітництва між академією та навчальними закладами Пакистану, умови і можливості навчання в Академії студентів із Пакистану. У ході візиту Надзвичайний i Повноважний Посол Пакистану в Україні ознайомився із освітнім комплексом академії, особливо відзначивши велику кількість архітектурних пам’яток й Алею духовності МАУП.

Освіта.ua
16.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів