Osvita.ua Вища освіта Уряд зробив крок до фінансової автономії ВНЗ
Уряд зробив крок до фінансової автономії ВНЗ

Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Міносвіти про запровадження фінансової автономії ВНЗ

Уряд зробив крок до фінансової автономії ВНЗ

Кабінет Міністрів запропонував спеціальний законопроект, який у разі його підтримання парламентом дозволить вищим навчальним закладам вивести свої спецфонди з Казначейства й обслуговуватися в банках без втрати статусу бюджетної установи. Про це у своєму Facebook повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

За його словами, ухвалення цього рішення є важливим здобутком на шляху розвитку університетської автономії.

"Хто знає історію і гостроту питання, розуміє, що це важливий здобуток на шляху розвитку університетської автономії. Практично весь уряд підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки України про запровадження фінансової автономії ВНЗ. Прошу всіх друзів працювати із своїми знайомими народними депутатами з метою лобіювання прогресивних ідей. Потроху виходимо з пострадянської стагнації вищої освіти", - зазначив Сергій Квіт.Освіта.ua
10.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рурчик
То всьо клєвета! Ми как одін пріветствуєм автономію. У нас вже опит є, керуємо не одін год і знаєм что по чьом. Ми всьо только во благо наших унівєрсітєтов, і ні, ні крапулічкі собі! Ще б нам разрєшілі усії еіх правакаторов увольнять нємєдлєно і позбавлять їх усіх званій. Да здравствуют реформи! Ми за реформи! Хто протів - агент Крємля!
Irina
Для Рурчик: Приколіст, та ще й щирий українець!!!!
Рурчик
Ірінка, а оні нє прікалісти, кагда обєщают реформи і отдат іх, еті реформи в рукі тєх, что вжє керуют багата-дуже років? А нє прікалісти, кагда Закон работаєт как би з 1 вєрєсня, а нічоно нє ізмєнілось в работє? Воні "щирі рефарматори"!
Коментувати
Kvit
http://www.pravda.com.ua/files/c/3/c3c53c7-minfin-proposal-.pdf. Подарунки від Квіта!
Спілка Рехторів
Ми встьо понйняли. Ну нє, ми канечно понімаємор, що только "щиро дякуємо" ето крітіческі мало. Нє дуракі, не с першим Міністром работаєм.
tug
ТАК РАДОСТНО, ТАК РАДОСТНО, ЧТО АЖНО НЕ ВЕРИТСЯ.
Спілка Ректорів
Щиро дякуємо за розуміння. Тепер нам стане працювати ще краще і оперативніше. Таки не даром цей Закон назвали "інноваційним" - тепер шлях коштів у наші гаманці стане простішим і швидшим. Окрема подяка за те що не акцентуєте увагу на: а) переобранні ректорів б) суміщенні 2 посад в) дроблення ставок. Разом ми їх переможемо! Нас не багато, але бабок у нас більше!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!