Уряд зробив крок до фінансової автономії ВНЗ

Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Міносвіти про запровадження фінансової автономії ВНЗ

Уряд зробив крок до фінансової автономії ВНЗ

Кабінет Міністрів запропонував спеціальний законопроект, який у разі його підтримання парламентом дозволить вищим навчальним закладам вивести свої спецфонди з Казначейства й обслуговуватися в банках без втрати статусу бюджетної установи. Про це у своєму Facebook повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

За його словами, ухвалення цього рішення є важливим здобутком на шляху розвитку університетської автономії.

"Хто знає історію і гостроту питання, розуміє, що це важливий здобуток на шляху розвитку університетської автономії. Практично весь уряд підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки України про запровадження фінансової автономії ВНЗ. Прошу всіх друзів працювати із своїми знайомими народними депутатами з метою лобіювання прогресивних ідей. Потроху виходимо з пострадянської стагнації вищої освіти", - зазначив Сергій Квіт.Освіта.ua
10.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рурчик
То всьо клєвета! Ми как одін пріветствуєм автономію. У нас вже опит є, керуємо не одін год і знаєм что по чьом. Ми всьо только во благо наших унівєрсітєтов, і ні, ні крапулічкі собі! Ще б нам разрєшілі усії еіх правакаторов увольнять нємєдлєно і позбавлять їх усіх званій. Да здравствуют реформи! Ми за реформи! Хто протів - агент Крємля!
Irina
Для Рурчик: Приколіст, та ще й щирий українець!!!!
Рурчик
Ірінка, а оні нє прікалісти, кагда обєщают реформи і отдат іх, еті реформи в рукі тєх, что вжє керуют багата-дуже років? А нє прікалісти, кагда Закон работаєт как би з 1 вєрєсня, а нічоно нє ізмєнілось в работє? Воні "щирі рефарматори"!
Коментувати
Kvit
http://www.pravda.com.ua/files/c/3/c3c53c7-minfin-proposal-.pdf. Подарунки від Квіта!
Спілка Рехторів
Ми встьо понйняли. Ну нє, ми канечно понімаємор, що только "щиро дякуємо" ето крітіческі мало. Нє дуракі, не с першим Міністром работаєм.
tug
ТАК РАДОСТНО, ТАК РАДОСТНО, ЧТО АЖНО НЕ ВЕРИТСЯ.
Спілка Ректорів
Щиро дякуємо за розуміння. Тепер нам стане працювати ще краще і оперативніше. Таки не даром цей Закон назвали "інноваційним" - тепер шлях коштів у наші гаманці стане простішим і швидшим. Окрема подяка за те що не акцентуєте увагу на: а) переобранні ректорів б) суміщенні 2 посад в) дроблення ставок. Разом ми їх переможемо! Нас не багато, але бабок у нас більше!