Поплавський запевняє, що КУК буде працювати

Михайло Поплавський стверджує, що Київському університету культури повернуть ліцензію

Поплавський запевняє, що КУК буде працювати

Київський університет культури працює в правовому полі відповідно до чинного законодавства, а на наступному засіданні Акредитаційної комісії університету буде повернуто ліцензію. Про це у своєму Facebook написав ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Він переконує, що нещодавнє рішення Державної акредитаційної комісії щодо позбавлення ліцензії Київського університету культури та всіх його регіональних філій має рекомендаційний характер.

"28 листопада, у п’ятницю, о 9 годині ранку я зустрівся з Міністром освіти та науки України Квітом С. М. Був здивований, коли він запевняв мене в тому, що КУК не має своїх навчальних приміщень. Я зрозумів, що Міністра ввело в оману його оточення. Тому запросив його особисто поїхати до університету, щоб показати сучасні навчальні корпуси та лабораторії європейського рівня Київського університету культури. Я навіть скажу більше: саме на базі Київського університету культури близько 60 % студентів Київського національного університету культури і мистецтв навчаються на безоплатній основі", - зазначає Поплавський.

"Міністр пообіцяв, що на наступному засіданні ДАК буде переглянуто правомірність попереднього рішення щодо Київського університету культури", - стверджує Поплавський.

Також ректор Київського національного університету культури і мистецтв пообіцяв найближчим часом провести брифінг і розповісти більше фактів, чому і хто "замовив" Поплавського.

Як відомо, 25 листопада 2014 року згідно з рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки приватний заклад "Київський університет культури" та всі його регіональні філії було позбавлено ліцензії. Також справу про порушення у навчальному закладі передано до Генеральної прокуратури.

Як відомо, діяльність приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури" тісно пов’язана з Київським національним університетом культури і мистецтв, ректором якого є відомий співак та народний депутат Михайло Поплавський.

Освіта.ua
01.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капаліка
Подивимось, що буде а протоколі 114 засідання АКУ стосовно "Київського університету культури і відпочинку", який неодноразово відзначався під час вступних кампаній, позбавляючи абітурієнтів законного права подати документи до 5-х ВНЗ одночасно (згадайте скандали, коли абітурієнти подаючи останні, 5-ті заяви, з подивом дізнавались що вже подали заяви до обох ВНЗ Поплавського, і національного, і приватного).
Павлович
Цікаво,скільки в Україні сільських клубів? І скільки випускає "Поплавок"?
Іван
Звичайно-повернуть.За хабар! ДУЖЕ великий.Все буде пучком у поплавка.Так було,є і буде!
Ірина
Не люблю Поплавського. Але , думаю, він , маючи гроші, найме добрих юристів та утре нашому недолугому міністру носа, бо, перрш ніж ляпати, треба думати. А в Квіта з цим явно проблеми.
Jenya Babiy
Ось ми і дожились. Уже і МОН робить прайси і ходять по вузах. Страшно жити.... І вони свол**і мають наглість ще на Поплавського звалювати косяки?? Хотіли напевно вийти із води сухими. Ще цей Квіт, носа скрізь суне.... Напевно немало грошиків йому заплатили ..
Sergey Obodin
Правильно!!! Вот так вот Поплавский утер нос Министерству образования, а то вообще распоясались там!!! Наше МОН только и знает как взятки брать, а еще в Верховной Раде кричат борьба с коррупцией....да какая может быть борьба, когда такие как Квит и Совсун сидят в креслах, та и парочку еще личностей....На счет люстрации я вообще молчу, как сидели те жирные морды, так и сидят...на манеже все те же!!! Хоть такие люди, как Поплавский, выдают правду и не бояться этих чиновников!
Педагог
Для Sergey Obodin: Таким людям, як Поплавський місце у хліві, а не в культурі. Це не університет культури, а університет розпусти, на чолі з ректором, який дозволяє собі смакувати перед студентами сальними анекдотами і цинічно хизуватися перед камерою.
Коментувати
Вася
Это безобразие после стольких лет работы забрать лицензию у вуза. И не важно чей он..поплавского или нет. В первую очередь хуже сделали только студентам
не раданестудентська
щось ви друзі-мітингарі батьківську-хату кропивну відбілюєте. пробуєте захистити співака народного комедійного. а чи не час йому в закритих приміщеннях виступити, поїсти бланди?
Student
Нижче зазначеній текст сьогодні був переданий студентами, які сьогодні мітингували під КМУ до секретаріату КМУ, в приймальну Президента України і всім керівникам фракцій ВРУ. Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу Студентська Рада м. Києва Шановний Петро Олексійович Студентська Рада м. Києва і як легітимний представницький орган студентського самоврядування міста Києва звертається до Вас з приводу того, що значна частина студентів м. Києва та України обурена 9-ти місячною діяльністю керівництва Міністерства освіти і науки України на чолі з міністром Квітом Сергієм Мироновичем. А саме : • Квіт С.М. не працює, як міністр взагалі, вся його діяльність зводиться до постійних інтерв’ю і розповідей, яка була корупція до його в міністерстві. Але нажаль жодного доведеного факту як після зовнішнього аудиту, так і правохоронних органів не існує. • Іде знищення всього, що раніше працювало в освіті, а зараз руйнується (програма «Наука», навчання і стажування за кордоном кращих...
Натэл
А не хочет министр,в конце концов, вернуть учителям выплаты надбавки за престиж? И вообще навести порядок с зарплатами учителей? Мы на государство работаем, а не " на чужого дядю". А то получается, что никто не давал указания уменьшить учителям зарплату, а ее уменьшили, премии в этом году вообще не было ( я говорю о Харькове), уровень жизни упал, а отвечать за этот беспредел никто не собирается. Небось себя работники министерств не обидели. "Соловья баснями не кормят". Учителя должны проводить политику государства в воспитании детей, но нищие не смогут никого воспитать: их просто не будут слушать. " Но пользы нет от книжек и наук, когда повсюду им опроверженье", как пел Высоцкий. И никакие реформы не помогут воспитать хороших граждан, потому что дети прекрасно видят, что власть говорит, и что делает на самом деле, как относится к своим гражданам, к их родителям, старикам, больным, детям.