День відкритих дверей НПУ ім. Драгоманова
PR

29 листопада відбудеться День відкритих дверей в одному з найвідоміших вишів столиці

День відкритих дверей НПУ ім. Драгоманова

29 листопада 2014 року відбудеться щорічний загальноуніверситетський День відкритих дверей в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Протягом дня навчальний заклад буде відкритий для усіх бажаючих познайомитись з академічною атмосферою високого інтелекту та науки. Урочисте відкриття заходу заплановане на 10.30 год. за участі ректора, академіка Віктора Андрущенка, студентської молоді, професорсько-викладацького складу та адміністрації вишу.

Цього року НПУ ім. Драгоманова святкує 180-річчя з часу свого заснування. За довгу історію він виріс в один з найпрестижніших вишів Києва, поважний і добре знаний вищий навчальний заклад на просторах Європи та світу, який декларує престижність професії педагога, Вчителя як провідника і вихователя майбутньої еліти держави.

На сьогодні стратегічні цінності Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – це людиноцентризм, єдність національних і загальнолюдських цінностей, академічна чесність, пріоритет науки, відповідність якості освіти європейським освітнім стандартам, пріоритет молодіжної політики та демократизація управління.

Не пропустіть і Ви унікальну можливість відчути атмосферу студентського життя та стати частиною дружньої драгоманівської родини. Завітайте на наше свято і ми відкриємо Вам університет з нового боку, розповімо про усі аспекти вступної кампанії, познайомимо з нашими студентами й викладачами!

Ми раді бачити усіх бажаючих за адресою м. Київ, вул. Пирогова, 9 (Центральний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова, телефон для довідок: (044) 239-30-17).

Більше про діяльність Національного педагогічного університету ім. Драгоманова читайте на сайті навчального закладу. Інформацію для абітурієнтів можна отримати за наступним посиланням.

Освіта.ua
26.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів