Акредитаційна комісія позбавила ліцензії КУК

Акредитаційна комісія МОН позбавила ліцензії приватний заклад та передала справу до Генпрокуратури

Акредитаційна комісія позбавила ліцензії КУК

25 листопада 2014 року згідно з рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки приватний заклад "Київський університет культури" та всі його регіональні філії позбавлено ліцензії. Також справу про порушення у навчальному закладі передано до Генеральної прокуратури.

У Міністерстві освіти повідомляють, що ліцензію анульовано за подання недостовірної інформації університетом.

Як відомо, діяльність приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури" тісно пов’язана з Київським національним університетом культури і мистецтв, ректором якого є відомий співак та народний депутат Михайло Поплавський.

Про порушення в університеті стало відомо після розслідування журналістів "Слідство.Інфо", згідно з яким виявилося, що студенти "Київського університету культури" перші три курси навчання числилися у приватному виші, однак за фактом навчання проходило на базі державного ВНЗ "Київський національний університет культури і мистецтв".

За словами міністра освіти Сергія Квіта, оскільки МОН не має слідчих функцій, матеріали справи передано до Генпрокуратури.

"Має місце схема. Міністерство не має слідчих функцій, щоб розбиратися у ній. Ми передаємо справу до Генеральної прокуратури. Очевидно, що діяльність цього університету пов'язана з Київським національним університетом культури і мистецтв, тому студентів із приватного вишу, що навчаються за контрактом, треба перевести в Київський національний університет культури і мистецтв, бо його ліцензованого обсягу буде достатньо", - зазначив Сергій Квіт.

У Міністерстві освіти і науки також повідомляють, що Київський університет культури перешкоджав роботі Акредитаційної комісії. Окрім того, встановлено, що за навчальний заклад відсутній за своєю адресою.

Представники Київського університету культури на засідання Акредитаційної комісії не з’явилися.

За даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти у приватному вищому навчальному закладі "Київський університет культури" навчаються близько трьох тисяч студентів.

Освіта.ua
26.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николаенко
КВИТ и ГЕВКО постоянно нарушают действующие нормативно-правовые акты! И в этом случае с лицензией также! Неужели этот бред девочки с улицы и какой-то Нионилы(не работающей кстати в МОНе) может быть основанием отзыва лицензии? Только компетентный орган - Государственная инспекция может проверять учебное заведение и только она может вносить предложения по изъятию лицензии! Нынешнее некомпетентное и воровское руководство МОН не только грубо нарушает правовые нормы , но и само действует как банда!!! Квит, Гевко и Совсун - вон из МОНа !!! Этого требуют учителя, родители, студенты, преподаватели и ученые! ЯЦЕНЮКУ нужно быть внимательнее в выборе кандидата на пост министра образования!
Шева
Треба просити Порошенка, щоб замість міністра освіти призначив Квіта у МВС! Хай там своє улюбене заняття розвиває(шукає зрадників та корупціонерів) бо в МОНі йому нічим зайнятись по профілю своїх інтересів....Та й міністр освіти він нікудишній!
Викладач
Квіту дуже хочеться залишитись міністром освіти... Невипадково він перед розглядом нового складу Уряду розгорнув активну, але протиправну діяльність по боротьбі з так званою корупцією у системі МОН. Спочатку на останньому засіданні старого Уряду протягнув корупційне рішення по ліквідації Інституту іновацій МОН і створення для когось нових двох, щоб самому контролювати схеми тендерів та конкурсів по підручникам, а друге - це відзив ліцензії Університета Культури з усіма можливими порушеннями законодавства! КВІТ про свої "здобутки" вирішив розказати на спеціальній прес-конференції у понеділок 01.12.14.р. в будинку Уряду... Це просто маніпуляція громадською думкою та намагання псевдокорупційними "здобутками" прикрити повну непрофесійність команди Квіта у МОНі та ту руйнацію, яку вони провадять в системі української освіти!
Sergey Obodin
Действительно, зависть плохое чувство!!! А Поплавскому позавидовали и решили чего-нибудь ему напортачить!!!!
Олег
Зазвичай так "прозріння" не трапляються випадково, особливо в нашій крайні) Впевнений, хтось дуже "зрадів" перемозі Поплавського та вирішив вдатись до таких радикальних дій. Одним словом - замовили )
розоділи
дочекались коли орел кропивний увійде в нардепи і тепер імітуватимуть бурхливе прозріння. сім місяців не знали і враз прозріли? напевно Михайла у коаліцію залучать - на цьому пшик