ДНР не виплачує зарплату педагогам

В "ДНР" педагогам пояснили, що зарплати найближчим часом чекати не слід

ДНР не виплачує зарплату педагогам

Педагогам вишів першого рівня акредитації, що перепідпорядковані самопроголошеній "Донецькій народній республіці", повідомили, що найближчим часом заробітну плату їм виплачувати не будуть, й колишні борги, включаючи відпускні, погашатися не будуть. Про це йшлося на зборах робітників колективів, що пройшли на минулому тижні в деяких ПТУ, ліцеях та технікумах так званої "республіки", - повідомляє "ОстроВ".

Зокрема, педагогам повідомили, що заборгованості по заробітній платі та відпусткам не будуть погашатися, лікарняні листи оплачуватися не будуть і соціальних виплат за минулий період теж не буде.

Що стосується заробітної плати, то перша виплата педагогам буде зроблена лише після того, як "буде наповнений бюджет республіки".

Як повідомлялося раніше, "ДНР" заявила про перепідпорядкування собі всіх навчальних закладів окупованих бойовиками територій, змусивши педагогів розпочати навчальний процес.

osvita.ua
24.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Шановні модератори! Чи не могли б Ви видалити пости з ненормативною лексикою?
Геннадий
Для Ирина: А вы читали комментарий "нн" до того как его "подправили"? Там было слово "х.ло". Как оно исчезло? Или вы на сайте типа подрабатываете?
Коментувати
Время для сальных историй
Они постоянно сами по себе стреляют, потому времени платить деньги просто не остается.
нн
А так їм і треба!!!! За це ж вони боролися. Їм же України не треба. От хай і живуть, як хочуть!!!
Сала уранили. Смерть творогам.
Для нн: Хохлы, вы уж определитесь по поводу эителей Востока и Крыма. А то одни ревут о кровавой расеюшке которая силой всех под себя подмяла. Ты вот сопли пускаешь, что, мол, они против скачущих недомерков украины и сами непротив воевать.
Я
Чмо кацапское не поленилось зарегиться. Пшел вон в парашляндию и там вякай про беременных мальчиков, дебил СРУсский.
Сала уранили. Смерть творогам.
Эка как у быдла укропского бомбит. Чмо тут только ты, да еще и бездарь непонимающяя, что совсем не обязательно регатся что бы писать. Каклы все такие тупые? А что делать и куда мне идти я сам разберусь. На самом деле отлично, что у рядового какляцкого недомерка подгорает от того, что уксраина была послана нахуй крымчанами и донецкими.
Коментувати