Профорієнтація на п'ять: п'ятий «ПРОФ Fest» відбувся!
PR

У Києві пройшов п'ятий щорічний профорієнтаційний фестиваль для учнів 9–11 класів.

Профорієнтація на п'ять: п'ятий «ПРОФ Fest» відбувся!

П'ять – щасливе число! У цьому могли пересвідчитися організатори та учасники молодіжного профорієнтаційного фестивалю «ПРОФ Fest», що з великим успіхом пройшов минулої суботи в Університеті «КРОК». Ювілейний п'ятий фестиваль зібрав ні багато ні мало понад півтисячі старшокласників та їхніх батьків.

Душевна атмосфера, море яскравих вражень, а головне – цікаві, насичені і дуже корисні зустрічі з представниками різних професій, спеціалістами провідних компаній, зробили цю подію дійсно незабутньою.

Фестиваль складався з майстер-класів, присвячених різним професіям, тренінгів особистісного розвитку та історій успіху. Зі світом професій учасників знайомили 25 спікерів, на тренінгах особистісного розвитку молодь опановувала секрети лідерства і ефективного пошуку професійного шляху, а історію свого успіху старшокласникам розповідала Маргарита Січкар, відомий ресторатор, бізнес-тренер, автор книг і публічна особа.

Цього разу під час майстер-класів школярі знайомилися з особливостями професій у галузях психології, економіки та фінансів, маркетингу і реклами, інформаційних технологій, нерухомості, міжнародних відносин, менеджменту, права, туризму та готельного бізнесу. Усього до уваги школярів було представлено 20 презентацій, із яких вони могли відвідувати найбільш цікаві для себе.

На цьому святі професій школярі були не одні. Поруч із ними перебували люди, думка яких для старшокласників найбільш важлива та авторитетна, – їхні батьки. Для почесних гостей фестивалю –  мам і тат майбутніх професіоналів були розроблені спеціальні майстер-класи з батьківської майстерності. Також батьки могли дізнатися про умови вступу до вишів в наступному році і можливості отримання європейської освіти для їхніх дітей.

Фестиваль – це перш за все свято! Навіть якщо він профорієнтаційний. Тому не відступаючи від фестивальних традицій організатори «ПРОФ Fest» щедро наповнили його не лише всілякими корисними речами і можливостями, а й прекрасним настроєм, іграми, конкурсами, подарунками та сюрпризами. Так, дуже приємним подарунком для юних учасників стала поява в ролі ведучого лотереї на закритті фестивалю зірки одного із популярних талант-шоу Нікіти Ломакіна. На своїй сторінці в соцмережі Нікіта після відвідування «ПРОФ Fest» зазначив, що йому сподобалися обстановка і настрій учасників. А що ж самі школярі? Як їм «фестивалилося» цієї суботи? Про це розповіла учениця 9-го класу гімназії «Діалог» Анастасія.

«Найголовніше – мої очікування від заходу виправдалися. Вихідний витрачений зовсім не даремно. На фестивалі я відвідала майстер-класи, де розповідали про професії економіста та аудитора, юриста та адвоката, маркетолога та PR-менеджера. Я дізналася багато нового й корисного для себе, отримала море позитивних емоцій, яскравих вражень. Якщо б мене запитали, що мені не сподобалося, я, напевно, просто не змогла б відповісти. «ПРОФ Fest» допоміг мені визначитися з професією. Тепер я не сумніваюся, що хочу стати маркетологом. Я б із величезним задоволенням рекомендувала «ПРОФ Fest» своїм друзям. Впевнена, він допоміг би їм визначитися з професійним майбутнім!»

Фестиваль «ПРОФ Fest» – щорічна подія, тому в друзів Насті є всі шанси оцінити його переваги в наступному році. А кожному учаснику, в тому числі потенційному, і кожному майбутньому абітурієнту організатори наймасштабнішого та найяскравішого профорієнтаційного фестивалю в Україні бажають обрати по-справжньому свою професію. Нехай цей вибір буде легким і усвідомленим!

Освіта.ua
21.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів