НМЦ професійно-технічної освіти Донбасу переїдуть

Рішення прийнято у зв’язку зі складною соціально-політичною ситуацією у регіоні

НМЦ професійно-технічної освіти Донбасу переїдуть

Навчально-методичні центри професійно-технічної освіти Донбасу переміститься до інших міст регіону. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Зокрема, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області здійснюватиме свою статутну діяльність на базі державного професійно-технічного навчального закладу "Краматорський центр професійно-технічної освіти" та переміститься до Краматорська Донецької області.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області здійснюватиме свою статутну діяльність на базі державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» та переміститься до Сєвєродонецька Луганської області.

У Міністерстві освіти зазначають, що відповідні рішення прийнято у зв’язку зі складною соціально-політичною ситуацією на території Донецької та Луганської областей, відповідно до постанови КМУ від 7 листопада 2014 р. № 595 та враховуючи подання департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Як відомо, в освітньому відомстві наголошують, що у жодному разі не визнаватимуть будь-які документи про отримання освіти, що видані у ДНР та ЛНР.

Наразі міністерство працює над виробленням механізму забезпечення права на здобуття повної середньої та вищої освіти для дітей, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що тимчасово контролюються терористами.

Освіта.ua
20.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів